Počasí v Coloradu a výlet do hor

Dobrý den, vítám vás na svém blogu. V tomto blogu bych rád mluvil o počasí v Coloradu a o včerejším výletě do hor.

Počasí v Coloradu je tedy trochu jiné než v České republice. Počasí u nás doma mi připadá pravidelnější, když je zima, tak to tak zůstane s občasným zvýšením teploty, ale tady v Coloradu se počasí hodně mění. Jednou je horko, pak se doslova druhý den extrémně ochladí, když se teplota změní z 30 stupňů Celsia na -2 stupně Celsia. Jedním z dalších faktorů je to, že díky vyšší nadmořské výšce je zde o něco sušší podnebí a je zde take nižší koncentrace kyslíku než v České republice.

 

Když jsme v neděli vyrazili na hory, tak jsem si nevšiml velkého rozdílu v tom, že by byla nižší koncentrace kyslíku, které bych se musel přizpůsobit, ale když jsme jeli domů, tak jsem cítil, že se mi hůř dýchá, nic zásadního, ale i tak bylo docela zajímavé ten rozdíl zažít. Jinak příroda je tu úžasná, je tu moc krásně, když se jede do hor, tak jsem se prostě musel pořád dívat z okna. Protože to bylo tak krásné.

 

Každopádně vám děkuji, že jste si přečetli můj blog, užívejte podzimu!

Ptáček v horách

Kopce kolem dálnice

Petr Maleček

Petr Maleček, Hradec Králové
student v USA, výherce stipendia, ročník 2021-2022

Je mi 15 let a pocházím z Hradce Králové. Ve škole mě nejvíce baví počítačová věda a fyzika. Ve svém volném čase rád hraju golf a také rád vytvářím webové stránky pomocí Djanga a desktopové aplikace pomocí C#.

Poslední příspěvky

31. 03. 2022 Sporty v USA
23. 01. 2022 Pozitivní COVID test