Předodletový a odletový blog

Vítám vás u dalšího blogového příspěvku. Dnes se dozvíte o mém umístění, o mé přípravě a letu. Bylo toho hodně, bylo to rychlé, ale nakonec jsem to zvládl a v pořádku dorazil do USA.

Vítám vás u dalšího blogového příspěvku. Dnes se dozvíte o mém umístění, o mé přípravě a letu. Bylo toho hodně, bylo to rychlé, ale nakonec jsem to zvládl a v pořádku dorazil do USA.

Zdravím vás od dalšího blogu, níže se dočtete o mé cestě a mém umístění.

O svém umístění jsem se dozvěděl ve středu 3. srpna. Tou dobou jsem byl na táboře, z kterého jsem se měl vracet 14. srpna. Byla mi přiřazena milá rodina z Colorada, konkrétně z města Greeley, které se nachází zhruba 35 minut severně od Denveru. S rodinou jsem byl okamžitě v kontaktu přes email a ve čtvrtek jsme si volali, abychom se domluvili na důležitých věcech. Z tábora jsem odjel v pátek ráno, abych si sbalil a nachystal vše potřebné.

Zpět doma jsem si musel vše sbalit a pár věcí zařídit, protože jsem v neděli 7. srpna odlétal. Naštěstí se mi v mém hektickém programu podařilo stihnout i rozloučení s přáteli.

V neděli jsme s rodiči dojeli na letiště, kde jsme se rozloučili. Poté jsem prošel kontrolou a našel svůj gate. V Praze jsem si stihl dát oběd a potom jsem nastoupil do letadla směr Mnichov. Do Mnichova jsme dorazili se zpožděním, ale naštěstí jsem měl časovou rezervu, takže jsem let do Denveru stihl. V Mnichově jsem musel projít několikanásobnou velice důkladnou kontrolou, po které jsem rovnou nastoupil do letadla. Letadlo po 10 hodinách a 50 minutách dorazilo do Denveru, kde jsme kvůli bleskům museli čekat zhruba 45 min. Když nás vpustili na letiště, tak jsem bez problémů prošel přes imigrační kontrolu, našel své kufry a šel do hlavní haly. Tam jsem se setkal s rodinou, se kterou jsem odjel do Greeley.

Na přečtenou u dalšího blogu,

Pavel

Samozatmavovací okénka Boeingu 787. Let Mnichov - Denver.

Výhled z okénka.

Výhled z okénka po cestě do Mnichova.

Pavel Forman

Pavel Forman, Pardubice
student v USA, výherce stipendia, ročník 2022-2023

Poslední příspěvky

07. 05. 2023 Baseball a Chicago