Baseball a Chicago

Dobrý den milí čtenáři, v dnešním příspěvku se dočtete o baseballovém zápase, na který mě vzala moje výměnná rodina. Dozvíte se o jídle, které se tradičně jí při baseballu, ale také o celkovém zážitku z tohoto dne. Druhé velké téma, o kterém se dnes dočtete, je moje nadcházející cesta do Chicaga.

Dobrý den, vítejte u dnešního blogu zaměřeného na baseball. Moje výměnná rodina mě vzala na baseballový zápas. Zápas NBL se odehrál v Denveru, v Coors Stadium. Tento stadión byl naprosto obrovský. Měl několik pater a spousty různých stánků s jídlem, pitím, ale také oblečením. Lístky, které jsme si koupili, náhodou padly na jedinou fialovou řadu sedadel na celém stadionu. Tato fialová řada sedadel v horní sekci stadionu je zvláštní tím, že leží právě jednu míli nad mořem. Z našich míst jsme měli krásný výhled na celý zápas. Colorádský tým vyhrál překvapujícím rozdílem, což se v poslední době nestávalo, protože se tomuto týmu moc nedařilo. Celkový zážitek byl skvělý, nejenom zápas, ale i atmosféra a jídlo. Jídla bylo všude neskutečně moc. Naše skupina měla na oběd ,,Rocky dogs”, což jsou ,,hot dogy” dlouhé jako moje předloktí. Všude na stadionu prodávali čepice a dresy, a také limonády a různé sladkosti.
 
Další zajímavá věc, která se stala od posledního blogu, začala, když jsme s rodinou byli lyžovat. Při naší lyžovací cestě jsem dostal email od organizace Greenheart, z kterého jsem se dozvěděl o možnosti letět do Chicaga na čtyři dny v rámci ,,Junior Greenheart Global Leadership Conference”. Tento program hledal několik výměnných studentů, kteří byli vybíráni podle splnění požadavků. Požadavky byli 90-ti vteřinové video, esej, dotazník a doporučující dopis od někoho, kdo není rodina. Rozhodl jsem se, že se do tohoto programu přihlásím, a nedávno jsem dostal dobrou zprávu, že jsem uspěl a byl jsem vybrán na cestu. Odlétám 10. května a strašně se těším.
 
Děkuji vám za čtení mého blogu,
Pavel.

Obrovský hotdog ze stadionu.

Baseballový stadion

Pavel Forman

Pavel Forman, Pardubice
student v USA, výherce stipendia, ročník 2022-2023

Poslední příspěvky

07. 05. 2023 Baseball a Chicago