Halloweenská party a zavírání škol v USA

Já má fakt pocit, že tady ten čas běží rychleji než doma. Momentálně už máme skoro konec listopadu a já se tímto článkem zpátky vracím na konec října. I přesto, že jsme neměli moc na výběr, Halloween jsme oslavili jak se patří!

Pár týdnu před samotným Halloween jsem navštívila Haunted Hay Maze. To je takové jedno velké strašidlo. V našem případě to bylo uvnitř jakési bývalé nemocnice. Musím říct, že to měli neskutečně propracované. Bavili se jak dospělí, tak i děti. Tento nápad vznikl velmi spontánně. Ten večer mi volala jedna z mých kamarádek, jestli bych taky nejela. Samozřejmě, tohle si nenechám ujít! A taky, že jsme si to všechny tři užily naplno!

Haunted Hay Maze

Pokud chcete vědět jak to celé probíhalo, více najdete tady: www.exchangestudent.cz 

O týden později jsem spolu s mojí hostitelskou rodinou vyrazila na Halloweenské koledování nebo-li Trick or Treat. Tenkrát nám tady poprvé nasněžilo a úplně jsem cítila jak přichází zima. Nechodili jsme od domu k domu, ale lidé si přivezli veškeré dobrůtky na parkoviště, které máme kousek od našeho bydliště. Tohle mě opravdu dostalo a je to jedna z věcí, kterou jsem zažila snad poprvé v životě. Sledovat jak si dětí užívají a dostávají sladkosti. Taky bych si v ten moment přála být dítě a dostat tolik mňaminek. Naštěstí mám hodné ségry a ty se se mnou s radostí podělily.:)

Trick or Treat

Už se blížil konec října a nás čekal Halloween. Jak už jste možná z mých článků zjistili, tak tady mám ještě jednu výměnnou studentku z Německa a naše hostitelské rodiny jsou jako jedna velká. Proto se naše host mamky rozhodly, že si uděláme Halloweenskou party. Pozveme pár přátel ze školy, připravíme hudbu, s‘mores a plno jídla. Dokonce jsme se bavili hraním na schovku i s dospělými. Abych řekla pravdu, tak to byla vážně sranda. Všichni vypadali, že si to užívají a tohle nám s Helenou udělalo největší radost. Naše přípravy jsme totiž trochu podcenily. Žádný program na večer nebyl, ale jak říkám spontánní nápady jsou nejlepší zážitky.

Halloween

I když už se zdálo, že situace ohledně covidu se nezhorší, tak bohužel i tady už to přišlo. V úterý nám z hodiny na hodinu zavřeli školu. Jedna naše paní učitelka byla pozitivní, a proto tohle uznali za vhodné. Hodně mě to mrzí, ale s tím nic neudělám. Jen doufám, že se tam co nejdřív vrátíme.

Kristýna Šnyrychová

Kristýna Šnyrychová, Kopřivnice
studentka v USA, Kansas, ročník 2020-2021

Poslední příspěvky

12. 05. 2021 Senior trip
10. 05. 2021 Naše první dovolená
21. 04. 2021 PROM
24. 03. 2021 Lyžování v Coloradu