Halloween a hodiny houslí

Vítejte zpět! Moc dobře vím, že jsem hodně dlouho nenapsala žádný blog, ale nebylo moc o čem psát, takže jsem nashromáždila pár zážitků o které se s vámi dnes podělím.

Kino s rodinou, shlédli jsme filmy Bettlejuice a Hocus Pocus

Vzhledem k tomu, že je říjen, celá Amerika začíná ožívat a připravovat se na asi nejslavenější svátek, Halloween. Náš dům už je samozřejmě dávno ozdobený a všichni máme připravený kostým. Nevím jestli se bude chodit koledovat, ale spíš ne, kvůli covidu. I tak si nenecháme zkazit náladu a užijeme si svátky. Tento víkend mě čeká halloweenská párty u babičky a překvapivě i dva malé koncerty.

Vyřezávání dýní!

Ve škole nás čeká spirit week o kterém jste tu už určitě četli. Náš se posouval kvůli pandemii, protože někteří studenti měli pozitivní testy. Ale všichni jsme již v pořádku. A když už jsme tolikrát zmínili ten virus, musím se s vámi podělit o tom jak tu dobrovolničíme. Nevím jak to mají ostatní studenti (doufám, že jim to jde dobře), ale mně to jde hůř, protože podle maminky nemám moc možností (zase kvůli covidu), např.: knihovny jsou zavřené, ve škole se nesmíme moc zdržovat a hodně aktivit i kroužků je taky zavřených. Tak jsme s mojí koordinátorkou vymyslely něco unikátního. Vzhledem k tomu, že hraji na housle již 11 let, tak jsem se rozhodla dávat hodiny houslí zadarmo. V podstatě jsem vytvořila plakát a pak jsme ho s maminkou hodily na facebook. Od té doby jsem nasbírala pět žáčků a všichni jsou úžasní. Vždy přijdou na hodinu k nám a cvičíme spolu. Strašně mě to baví a co je hlavní, žáčci pravidelně cvičí, takže je to fajn.

No obědě s Lucy!

Také jsme trochu výletovali s rodinou. Jestli sledujete zprávy ze zahraničí, tak možná už víte že v horách v Coloradu teď řádí největší požár v jejich historii. Většina lidí je evakuována a hodně silnic do hor je uzavřených. Ale vzhledem k tomu, že moje rodina jsou takoví dobrodruzi, tak jsme se tam stejně vydali. Krásné výhledy, lezení po skalách, jeden živý jelen a dvě jablka v karamelu vytvořili zatím ten nejlepší výlet co jsem kdy zažila. Díky moc!

Snaha o estetickou fotku na mostě.

Ani nevíte kolk lidí se mě ptalo, jestli je živej. Ano je živej!

Karamelový jablka musíme mít v Čechách, prtože jsou fakt dobrý!

Začaly jsme tady ...

A skončily tady ...

Poslední zase krásný zážitek byla další lekce malování, tentokrát jsme malovaly slunečnice a myslím si, že se nám povedly.

Lucie Prajslerová

Lucie Prajslerová, Hradec Králové
studentka v USA, výherce stipendia, ročník 2020-2021

Poslední příspěvky

24. 05. 2021 Začátek konce ...
11. 05. 2021 Blíží se konec ...
29. 04. 2021 Prom a výlet s NHS
27. 03. 2021 Denní rutina
20. 03. 2021 Zapadli jsme sněhem!