Halloween Trunk or Treating

Zdravím vás a vítám vás na tomto strašidelném blogu o Halloweenu. Dnes se s vámi podělím o své zkušenosti s Halloweenem.

S mým hostitelským tátou Donem jsme se rozhodli, že si místo tradičního trick or treating  zúčastníme "trunk or treating". Které se v této době stává více populárním než trick or treating. Aby byl zážitek pro děti zábavnější, rozhodli jsme se si půjčit pohřební vůz, díky kterému byl zážitek zábavnější. Tváře lidí, když jsme s tím autem jezdili po ulici, byly k nezaplacení!

Rozhodl jsem se, že se převléknu a vyrazím jako tajný agent. Což bylo docela zábavné, a pak jsme většinu odpoledne strávili rozdáváním sladkostí malým dětem, pojídáním hotdogů a povídáním si s lidmi. Což bylo úžasné, protože člověk viděl šťastné tváře malých dětí, které dostávaly bonbony. Fakt super pocit! Také vidět všechny ostatní výtvory, se kterými lidé přišli, to bylo také docela fajn. Každé auto, které se zúčastnilo trunk or treating, muselo být připraveno tak, aby vypadalo trochu jinak, což pomohlo navodit halloweenskou atmosféru. Protože jsme měli pohřební vůz, moc jsme se výzdobou nezabývali.

Bohužel nemám moc fotek z trunk or treating, protože během těch dvou hodin prošlo asi cca 1000 dětí a bylo hodně rušno. Mám fotku, jak vypadal pohřební vůz a se mnou v kostýmu. Což je hlavní obrázek tohoto příspěvku na blogu.

 

Moc vám děkuji, že čtete můj blog, a už se nemůžu dočkat, až se uvidíme na dalším. Mějte se hezky!

Petr Maleček

Petr Maleček, Hradec Králové
student v USA, výherce stipendia, ročník 2021-2022

Je mi 15 let a pocházím z Hradce Králové. Ve škole mě nejvíce baví počítačová věda a fyzika. Ve svém volném čase rád hraju golf a také rád vytvářím webové stránky pomocí Djanga a desktopové aplikace pomocí C#.

Poslední příspěvky

31. 03. 2022 Sporty v USA
23. 01. 2022 Pozitivní COVID test