Sporty v USA

Ahoj všichni a vítejte na dalším blogu. Dnes budu mluvit o sportu v USA.

Sport na amerických středních školách je brán velmi vážně a všechna zařízení jsou na vysoké úrovni. Já jsem se přidal k mužskému plavání a potápění a celkově je to prostě úžasná zkušenost. Lidé v plaveckém týmu jsou úžasní a trenéři také. Pro představu, každá škola v USA má v areálu svá sportoviště, naše škola má 25metrový bazén přímo ve škole, takže stačí, když tam z poslední hodiny prostě zajdeme. Kromě úžasného zázemí má každá škola na místě odborníka na fyzioterapii, který vám pomůže s případnými zraněními nebo bolestmi, které můžete mít z účasti na sportovních aktivitách.
Celkově bych vám doporučil, abyste se po příjezdu do USA zapojili do nějakého sportu. Ať už je to sport, který jste nikdy předtím nedělali, nebo sport, který už nějakou dobu děláte. Myslím, že to pro vás bude nezapomenutelný zážitek.

Děkuji za přečtení mého blogu a uvidíme se u dalšího.

Petr Maleček

Petr Maleček, Hradec Králové
student v USA, výherce stipendia, ročník 2021-2022

Je mi 15 let a pocházím z Hradce Králové. Ve škole mě nejvíce baví počítačová věda a fyzika. Ve svém volném čase rád hraju golf a také rád vytvářím webové stránky pomocí Djanga a desktopové aplikace pomocí C#.

Poslední příspěvky

31. 03. 2022 Sporty v USA
23. 01. 2022 Pozitivní COVID test