Denní rutina

Dámy a pánové. Tento blog shrnu pár slovy. Není o čem psát, takže vám popíšu svoji denní rutinu. Doopravdy se nic nového neděje, ale nebojte se, o nic vás neochudím.

Každé ráno vstávám kolem sedmi. Rychle se vypravím, dám si hrnek kávy a počkám, než mě vyzvedne kamarádka mé hostitelské mamky, která vozí do školy i svoji dceru. Navíc náš dům je po cestě. Po doražení ke škole se vrhnu většinou do jídelny, kde si můžu vzít snídani (v naší jídelně si můžete dát snídani i oběd, které jsou placeni vládou státu, kvůli covidu).

A pak nám samozřejmě začíná vyučování. Každá hodina je hodinu a půl dlouhá a mezi nimi jen čtyři minuty na přechod do tříd. Po třetí hodině máme jednu hodinu na oběd. Většina studentů může odjet někam jinam na oběd, protože můžou řídit (v USA od šestnácti). Já zůstávám ve škole, protože většinou při obědě mám schůzky s klubem Sources of Strenth.

Po obědě mě čeká jedna další hodina. Potom se stane jedna ze dvou věcí. Buď počkám půl hodiny, než jsem propuštěna a můžu jít domů, nebo počkám, než mi začne divadlo, které končí v pět odpoledne.

Samozřejmě po návratu domů mě čekají úkoly a také dobrovolničení – učení houslí. Většinou na půl hodiny, někteří hodinu. Pak samozřejmě večeře a spát.

Návrat k pěti dní školy v týdnu je těžší, než se zdá. Vím, že to je normální rozvrh, ale po tak dlouhé době v karanténě a omezeného rozvrhu se to dělá těžko. I tak jsem ráda, že se to tu navrací k „normálu“.

Nezapomeňte se připojit tuto neděli 28.3. v 19:00 na mém YouTube kanálu na livestream o výměnných studentech!

Lucie Prajslerová

Lucie Prajslerová, Hradec Králové
studentka v USA, výherce stipendia, ročník 2020-2021

Poslední příspěvky

24. 05. 2021 Začátek konce ...
11. 05. 2021 Blíží se konec ...
29. 04. 2021 Prom a výlet s NHS
27. 03. 2021 Denní rutina
20. 03. 2021 Zapadli jsme sněhem!