Výlet do Texasu 2.část

Zdravím všechny u druhé části vyprávění o výletu do Texasu. Dnes vám povím o posledních dnech strávených na našem výletě a jak jsme si ho užívali v krásném hotelu spojeném se zábavním parkem.

Nejprve se s vámi podělím o můj nejoblíbenější zážitek. Minulý týden jsem se zmínila o tom, že jsem, jakožto správný fanoušek, trošku šílela. Když jsem prohledávala internet, abych našla nějaká zajímavá místa, která bychom mohli navštívit. Po dlouhém hledání jsem zjistila, že asi půl hodiny od našeho hotelu se nachází studio Funimation, které nahrává dabing k anime (animovaným japonským sériím) a také je vytváří. Je to studio, ve kterém bych chtěla jednou pracovat. Takže sem se rozhodla, že se k němu pojedeme podívat. Dovnitř jsme nemohli kvůli covidu, ale já jsem strčila prsty dovnitř dírou na dopisy, takže jsem technicky uvnitř byla. Byl to úžasný zážitek … alespoň pro mě.

Každopádně, ještě ten den jsme přejeli blíž k letišti a ubytovali se na hotelu jménem Great Wolf Lodge. Je to úžasný hotel spojený se zábavním parkem. Byl tam lanový park, aquapark, herna, restaurace a mnoho obchodů s mnoho mimořádnými aktivitami např.: stavění vlastních plyšáků, magické pátrání s kouzelnými hůlkami nebo rýžování drahých kamenů. Vše jsme si vyzkoušeli. Rodina mě málem přizabila na šílených skluzavkách v bazénu a také mě donutili vlézt do lanového parku i přes moje připomínky o tom, že je mi z toho špatně. I tak jsem přežila a nejvíce jsem si užila zbytek aktivit, hlavně magiquest (magické pátrání). V podstatě jsme běhali po všech osmi patrech hotelu a hledali stanoviště (magické krystaly, truhly s pokladem, kouzelné obrazy atd.) a plnili úkoly za které jsme dostávali body. Byla to krásná rozcvička po těch schodech (telefon nám napočítal přes 14 000 kroků za asi tři hodiny).

I přes tyto krásné zážitky jsme museli v úterý odpoledne opustit Texas a vrátit se domů k našim povinnostem. Byl to nádherný výlet a doufám, že stihnu další, než odjedu domů.

Nezapomeňte se připojit tuto neděli 14.3. v 19:00 na mém YouTube kanálu na livestream o výměnných studentech! Brzy přijde pozvánka!

Nikdy nezapomenu ...

Úžasná mexická restaurace! Tak úžasná, že nám zbylo na další den na oběd i večeři.

Lucie Prajslerová

Lucie Prajslerová, Hradec Králové
studentka v USA, výherce stipendia, ročník 2020-2021

Poslední příspěvky

24. 05. 2021 Začátek konce ...
11. 05. 2021 Blíží se konec ...
29. 04. 2021 Prom a výlet s NHS
27. 03. 2021 Denní rutina
20. 03. 2021 Zapadli jsme sněhem!