Studium na střední škole ve Velké Británii – A Level

Dorset a Lincolnshire

usa

Dorset

 • Velká škola (2500 studentů); z toho 5 % zahraniční studenti
 • Škola přímo u moře, možnost vodních sportů + další sportovní aktivity v rámci školy (fotbal, tenis, volejbal, atp.)
 • ESL výuka pro zahraniční studenty součástí školního dne
 • Umístění přímo v centru menšího města
 • Možnost ubytování v hostitelské rodině i ve studentské rezidenci

Dorset je přímořské letovisko nabízí ideální studijní podmínky a zároveň i trávení volného času nejenom na pláži a v moři, ale i v uličkách malebného anglického města. Škola nabízí místo cca 2 500studentům (1200 střední škola, 700 dospělí, 400 učební obory) a úzce spolupracuje s místními univerzitami (workshopy, přednášky atp.). V rámci je školy je možné se zapsat do několika sportovních aktivit (fotbal, tenis, vodní sporty, volejbal, různé jazykové kroužky, atd. - informace dle aktuální nabídky, která se mění každý rok). Součástí komplexu školy je několik sportovišť, hřišť, počítačové laboratoře, knihovny, restaurace, kavárny a mnoho dalšího.

Student si již v době přihlášky vybírá 4 hlavní předměty (hodina má 90 min), pro ty, kteří si nejsou jistí svojí angličtinou je připravena navíc každodenní výuka angličtiny (ESL).

Ubytování je zajištěno v pečlivě vybraných hostitelských rodinách (polopenze po-pá, plná penze o víkendech), případně je možné využít i studentské residence (2lůžkové pokoje, sociální zařízení + kuchyňka na patře, jídelna k dispozici po-pá).

Cena programu: od 7 590GBP/rok

Cena zahrnuje školné, ubytování dle výběru, administrační poplatky, asistenci místní koordinátorky 24/7 + vysílající organizace, popříletové setkání, E-learning program po celou dobu pobytu

Lincolnshire

 • Pouze 2,5h na sever od Londýna na východním pobřeží
 • Velká škola (6 000 studentů), z toho cca 200 mezinárodních studentů z více než 20 zemí
 • Velice kvalitně a bohatě vybavená škola – skvělá sportoviště (bazén, posilovny, tenisová hřiště, atd.), nově vybudované laboratoře a počítačové učebny, knihovny, atd.
 • Možnost zapojit se do různorodých sportovních klubů-tenis, volejbal, squash, fotbal, kriket, hokej, fotbal atp.
 • Velice široká nabídka předmětů mimo běžné předměty– např. filmová studia, ekonomie, psychologie, sociologie, statistika…(přesný výčet a rozvrh dodáme na vyžádání)
 • ESL hodiny pro všechny zahraniční studenty
 • Ubytování v hostitelské rodině nebo ve studentské rezidenci

Lincolnshire je oblast vzdálená cca 2,5 h od Londýna, škola se nachází uprostřed menšího města – Bostonu. Tato škola byla založena v roce 1964, má velice dobrou pověst a byla i několikrát oceněna British Council za podporu a výuku mezinárodních studentů. Škola nabízí velice širokou nabídku předmětů včetně ne zcela typických středoškolských hodin - filmová studia, ekonomie, psychologie, sociologie, statistika…..(přesný výčet a rozvrh dodáme na vyžádání). Komplex školy zahrnuje i rozsáhlá sportoviště (bazén, posilovny, tenisová hřiště, hřiště na fotbal a baseball, squashové kurty, …..) a zároveň i škola provozuje několik sportů v odpoledních hodinách jako kroužek (hokej, tenis, volejbal, squash, nohejbal, fotbal, kriket, …….). Součástí školního campusu jsou samozřejmostí i jídelny, kavárny, restaurace, knihovna a spoustu dalších prostor pro studijní, kulturní a sportovní program. Škola zajišťuje pro své studenty pravidelné výlety na zajímavá místa v okolí, různé workshopy a přednášky.

Student si již v době přihlášky vybírá 4 hlavní předměty (hodina má 90min), pro ty, kteří si nejsou jistí svojí angličtinou je připravena navíc každodenní výuka angličtiny (ESL).

Ubytování je zajištěno v pečlivě vybraných hostitelských rodinách (polopenze po-pá, plná penze o víkendech), případně je možné využít i studentské residence (2lůžkové pokoje, sociální zařízení + kuchyňka na patře, jídelna k dispozici po-pá).

Cena programu od 7 590 GBP

Nezávazně přihlásitPřihláška ke studiu ve VB – A Level

Potřebujete s výběrem studia pomoci?

Poraďte se s Janou Rule, zakladatelkou CCI

konzultace zdarma
První den v americké škole

První den v americké škole

Dnes, v pondělí 9.9. jsem se vzbudil kolem 6 hodiny, kouknul jsem na seriál a kolem 7 jsem se šel umýt. Když jsem se umyl, šel jsem se nasnídat, dal jsem si cheerios s mlékem. Poté jsme vyrazili s Kym a Nickem do centra, a… celý příspěvek

Víkend 7. 8.

Víkend 7. 8.

Vstal jsem brzy bez budíku, jako vždycky, ještě jsem se nepřenastavil na spací režim který je v Americe, takže normálně vstávám kolem 5 nebo 6. A tak jsem vstal a šel jsem dolu udělat všem snídani, Cam a Cooper(host sestra… celý příspěvek