Studium na střední škole v Japonsku

Proč studovat střední školu v Japonsku?

Studium střední školy v Japonsku je jedinečná příležitost, pro studenta z Evropy, poznat zcela vzdálenou a exotickou kulturu, tradice, studovat v jedné v nejvzdělanějších zemí světa a získat alespoň základy Japonštiny. Znalost Japonštiny je z hlediska pracovního zařazení velmi ceněná.

Pro koho je studium na střední škole v Japonsku?

Studium na střední škole v Japonsku je vhodné pro studenty od 14 do 18 let. Při rozhodování o studiu v Japonsku je důležitá hlavní otázka a to v jakém jazyce chci studovat střední školu v Japonsku. Pokud zvolíte Japonštinu, je potřeba již nějaké základy umět aby Vás Japonská škola přijala. Tato varianta je také levnější. Druhou možností je studovat v Japonsku na škole v angličtině. To je ta dražší varianta. Dále je možné umístění dle sportů, toto vše řeším se zájemci osobně.

Kde budu bydlet a jak vypadá studium?

Studium probíhá od září až po červenec. Je zde i možnost kratšího typu studia a to od března do prosince. Student se zařadí do adekvátního ročníku, podle jeho znalostí a dovedností. Některé střední školy vyžadují nošení školní uniformy. Studenti bydlí v pečlivě vybrané hostitelské rodinně s plnou penzí. Student se může zapojit do mnoha sportovních a jiných aktivit, které střední škola v Japonsku nabízí a to hlavně.: judo, basketbal, fotbal, tanec, hudba, atletika atd.

Kolik studium v Japonsku stojí?

Studium na Japonské střední škole stojí cca 1 200 000 Yen

Cena zahrnuje:

  • Hostitelskou rodinu s plnou penzí
  • Umístění ve škole a výuku ve škole
  • Školení studentů po příjezdu
  • Asistence reprezentantky po celou dobu programu

Cena nezahrnuje:

  • letenku
  • Zdravotní pojištění
  • Víza
  • Dopravu do a ze školy
  • Kapesné, poplatek za uniformu

Proč studovat střední školu v Japonsku s CCI?

Se studiem v zahraničí má CCI zkušenost již od roku 1994, od této doby odjelo již 1000+ studentů do celého světa. Jsme rodinná firma a to Vám zaručuje kontakt pouze s člověkem, který zná všechny studenty osobně a to je Jana Rule. K dispozici Vám jsem 24 hodin denně. Nemám jasnou pracovní dobu, to znamená, že schůzky se studenty i rodiči mám pravidelně v pozdních odpoledních hodinách nebo o víkendech. Netvrdím, že jsem specialistou na Japonskou kulturu a vzdělávání, nicméně Japonsko jsem navštívila osobně v roce 2017 a to při příležitosti zajištění studia Juda v Kodokanu v Tokiu pro český judistický team. Osobně jsem se setkala s několika zástupci škol a Japonsko můžu jen doporučit.

Nezávazně přihlásitPřihláška ke studiu v Japonsku

 

Možnosti studia na střední škole v dalších zemích:

Potřebujete s výběrem studia pomoci?

Poraďte se s Janou Rule, zakladatelkou CCI

konzultace zdarma
Jarní lyžování

Jarní lyžování

S rapidně rostoucími teplotami ve městě taje poslední sníh. Za slunných dnů teplota stoupá ke 20°C, občas i k 25. Květnové počasí je velice nevyzpytatelné, jeden den můžete chodit venku v tričku a kraťasech a druhý den prš… celý příspěvek

Senior trip

Senior trip

Přátelé, dnešním dnem jsem ukončila školní docházku na Americké střední škole. Ve čtvrtek 6. 5. 2021 byl náš poslední den VE ŠKOLE. To je tak nepochopitelný, ono už je vážně konec. Poslední oběd. A ještě, tento den jsme mě… celý příspěvek