Studium na střední škole v Japonsku

Proč studovat střední školu v Japonsku?

Studium střední školy v Japonsku je jedinečná příležitost, pro studenta z Evropy, poznat zcela vzdálenou a exotickou kulturu, tradice, studovat v jedné v nejvzdělanějších zemí světa a získat alespoň základy Japonštiny. Znalost Japonštiny je z hlediska pracovního zařazení velmi ceněná.

Pro koho je studium na střední škole v Japonsku?

Studium na střední škole v Japonsku je vhodné pro studenty od 14 do 18 let. Při rozhodování o studiu v Japonsku je důležitá hlavní otázka a to v jakém jazyce chci studovat střední školu v Japonsku. Pokud zvolíte Japonštinu, je potřeba již nějaké základy umět aby Vás Japonská škola přijala. Tato varianta je také levnější. Druhou možností je studovat v Japonsku na škole v angličtině. To je ta dražší varianta. Dále je možné umístění dle sportů, toto vše řeším se zájemci osobně.

Kde budu bydlet a jak vypadá studium?

Studium probíhá od září až po červenec. Je zde i možnost kratšího typu studia a to od března do prosince. Student se zařadí do adekvátního ročníku, podle jeho znalostí a dovedností. Některé střední školy vyžadují nošení školní uniformy. Studenti bydlí v pečlivě vybrané hostitelské rodinně s plnou penzí. Student se může zapojit do mnoha sportovních a jiných aktivit, které střední škola v Japonsku nabízí a to hlavně.: judo, basketbal, fotbal, tanec, hudba, atletika atd.

Kolik studium v Japonsku stojí?

Studium na Japonské střední škole stojí cca 1 200 000 Yen

Cena zahrnuje:

  • Hostitelskou rodinu s plnou penzí
  • Umístění ve škole a výuku ve škole
  • Školení studentů po příjezdu
  • Asistence reprezentantky po celou dobu programu

Cena nezahrnuje:

  • letenku
  • Zdravotní pojištění
  • Víza
  • Dopravu do a ze školy
  • Kapesné, poplatek za uniformu

Proč studovat střední školu v Japonsku s CCI?

Se studiem v zahraničí má CCI zkušenost již od roku 1994, od této doby odjelo již 1000+ studentů do celého světa. Jsme rodinná firma a to Vám zaručuje kontakt pouze s člověkem, který zná všechny studenty osobně a to je Jana Rule. K dispozici Vám jsem 24 hodin denně. Nemám jasnou pracovní dobu, to znamená, že schůzky se studenty i rodiči mám pravidelně v pozdních odpoledních hodinách nebo o víkendech. Netvrdím, že jsem specialistou na Japonskou kulturu a vzdělávání, nicméně Japonsko jsem navštívila osobně v roce 2017 a to při příležitosti zajištění studia Juda v Kodokanu v Tokiu pro český judistický team. Osobně jsem se setkala s několika zástupci škol a Japonsko můžu jen doporučit.

Nezávazně přihlásitPřihláška ke studiu v Japonsku

 

Možnosti studia na střední škole v dalších zemích:

Potřebujete s výběrem studia pomoci?

Poraďte se s Janou Rule, majitelkou CCI

konzultace zdarma
Lov

Lov

Dobrý den, v dnešním blogu si přečtete o lovu, na který mě vzala moje rodina. Dočtete se o krásném prostředí, kde jsme lovili jeleny, ale také o tom, jak probíhá americký lov jelenů. celý příspěvek

Halloween a vše ostatní

Halloween a vše ostatní

Dneska Vám povím, co se děje u nás na škole, co jsem dělala o Halloweenu a celkově jak se poslední dobou mám. celý příspěvek