Studium na střední škole v USA – Vízum J1

Co je studium na vízum J1?

Na toto vízum jsou studenti umísťování v jakémkoliv státě v USA (za příplatek je možno získat preferenci 3 států v USA).

usa

Student studuje americkou státní střední školu a bydlí v hostitelské rodině. Studium probíhá stejně jako pro ostatní americké studenty. Délka studia je 10 měsíců, popřípadě je možno studovat i 5 měsíců. Studium je v rozsahu 25-40 hodin týdně. Nástup na roční studium je v září, u půlročního je možnost nastoupit v lednu.

Jaké jsou podmínky pro studium na střední škole v USA?

Roční studium na střední škole v USA je určeno pro studenty 9 třídy, a žáky střední školy.
Věk studenta musí být v den odletu mezi 15-18,5 let.

Kde budu bydlet?

Na základě Vaší vyplněné přihlášky si hostitelská rodina pomocí pracovníků z americké organizace zvolí studenta, kterého bude celý program hostit. Vy se tak stáváte členem této rodiny, která Vám poskytuje ubytování a stravování, rodinné zázemí a podporu.

usa

Proč odletět do USA na střední školu?

V USA je stále podporováno studium zahraničních studentů vládou. To znamená, že i toto studium je stále jednou z nejdostupnějších variant v anglicky mluvící zemi. Hostitelské rodiny v USA ubytovávají studenty dobrovolně (nejsou za to placeni), a výběr rodin probíhá opravdu přísným způsobem. Kdy jindy můžete získat takové zkušenosti, než právě ročním studiem v USA (poznáte americkou kulturu, zlepšíte si jazykové dovednosti, usnadníte si cestu na vysokou školu, zlepšení pozice na pracovním trhu).

Proč zvolit agenturu CCI

CCI jako čistě rodinná firma působí na trhu již od roku 1994. V CCI nepracují žádní zaměstnanci, pouze majitelka Jana Rule, která je k dispozici nonstop 7 dní v týdnu, což Vám zaručuje osobní a individuální přístup. Doposud má CCI více než 1000 spokojených studentů, neváhejte a přečtěte si recenze na našich stránkách. Na vyžádání Vám mohu poskytnout kontakty na studenty a rodiče, kteří se s Vámi rádi podělí o svoje zkušenosti. V neposlední řadě Vám CCI zaručuje automaticky GARANCI UMÍSTĚNÍ, tzn. jistotu, že se najde hostitelská rodina a Vy odletíte do USA.

Cena ročního středoškolského programu:

  • 10 měsíční studium v USA: 7 950 USD 
  • 5 měsíční studium v USA: 7 950 USD

Cena zahrnuje:

  • ubytování a stravování v hostitelské rodině
  • studium na střední škole v Americe
  • správu programu po celou dobu pobytu
  • garanci umístění

Cena nezahrnuje:

  • zpáteční letenku do místa pobytu
  • kapesné
Nezávazně přihlásitPřihláška ke studiu v USA – Program J1

Potřebujete s výběrem studia pomoci?

Poraďte se s Janou Rule, zakladatelkou CCI

konzultace zdarma
Video od našeho šikovného studenta a absolventa středoškolského pobytu v USA

Video od našeho šikovného studenta a absolventa středoškolského pobytu v USA

Zde je video od našeho studenta, který se vrátil z USA a byl tak nadšený, že nám vytvořil promo video. Děkujeme moc! celý příspěvek

Naše rodinné šílenství

Naše rodinné šílenství

Moji milí, právě končící týden vám můžu představit jako velice šílený a zaneprázdněný, tak vám trochu všechno přiblížím, abyste taky mohli okusit trochu toho mého šílenství a štěstí. celý příspěvek