AP kurzy (Advanced Placement) Zpět na slovník pojmů

Advanced Placement je studijní program ve Spojených státech a Kanadě vytvořený College Board, který nabízí vysokoškolské studijní osnovy a zkoušky středoškolským studentům. Americké vysoké školy a univerzity mohou studentům, kteří ve zkouškách dosáhnou vysoké skóre, udělit umístění a zápočet za kurz.

Vzdělávací program a kurikulum AP (Advanced Placement) pro každý z různých předmětů vytváří pro College Board skupina odborníků a vysokoškolských pedagogů v daném oboru. Aby mohl mít středoškolský kurz označení AP, musí kurz projít auditem College Board, aby se ujistilo, že splňuje kurikulum AP, jak je specifikováno v Board's Course and Examination Description (CED). Pokud bude kurz schválen, může škola používat označení AP a kurz bude veřejně uveden v AP Course Ledger.

Potřebujete s výběrem studia pomoci?

Poraďte se s Janou Rule, majitelkou CCI

konzultace zdarma
Jazz band a Horolezení

Jazz band a Horolezení

Dneska vám povím o nových aktivitách, které se staly součástí mého života v Coloradu. celý příspěvek

Zpátky do školy a na tréninky

Zpátky do školy a na tréninky

Po zimních prázdninách jsme se všichni vrátili do školy, s jejímž začátkem opět začaly i wrestlingové tréninky. O těchto prvních týdnech zpět ve škole se budete moci dočíst v dnešním blogu. Dozvíte se, co se změnilo od mi… celý příspěvek