Předvánoční čas a testy v americké škole

Zdravím vás všechny a přeji všem dopředu veselé Vánoce! Omlouvám se za zpoždění blogu, ale tenhle týden byl náročný kvůli škole a finálním testům.

Ve škole se toho teď dělo hodně. Probíhal tzv. finals week, což je týden plný velkých testů, esejí a prezentací, že mi z toho šla hlava kolem. Mám za sebou už šest finálních zkoušek a zítra mě čekají ještě dvě. Ale všichni se tu navzájem uklidňujeme, že nám zbývá poslední den a prázdniny jsou už za dveřmi.

Každopádně, za poslední týden jsem zažila jednu párty a další mě čeká zítra, takže jsme s rodinou trošku rozdovádění. První byla oslava maturity naší mamky. Oba rodiče studují a pracují zároveň, takže toho mají hodně a Micki bude maturovat  tak jsme se rozhodli ji připravit malou oslavu. A zítra mě čeká narozeninová oslava mé mladší sestry Lucy. Bude jí čtrnáct. Oběma gratuluji a přeji více úspěchů do budoucna!

Také vám chci představit moji nejlepší studentku houslí, Eve. Je moc hodná a snaží se ze všech nejvíc. Pokaždé se na naše hodiny spolu těším. Děkuji Eve!

Co se týče plánů na Vánoce u nás, tak se vypravíme na chatu do hor, kde strávíme celé Vánoce. Také mě čeká další pečení s rodinou. Už se nemůžu dočkat!

Lucie Prajslerová

Lucie Prajslerová, Hradec Králové
studentka v USA, výherce stipendia, ročník 2020-2021

Poslední příspěvky

24. 05. 2021 Začátek konce ...
11. 05. 2021 Blíží se konec ...
29. 04. 2021 Prom a výlet s NHS
27. 03. 2021 Denní rutina
20. 03. 2021 Zapadli jsme sněhem!