Prom a výlet s NHS

Po prožití amerického promu se musím přiznat, že mám radši naše maturitní plesy. To však neznamená, že lituji své účasti. Byl to nádherný zážitek, na který nikdy nezapomenu. Ale než vám povím o promu je tu i pár dalších momentů o které se s vámi podělím.

Před sobotním promem jsme oslavili moje osmnáctiny. Měla jsem jen jedno přání. Mít pravou americkou párty s pizzou, čokoládovým dortem, a hlavně červenými kelímky (protože jsou v každém americkém filmu). A vzhledem k tomu, že moje rodina je úžasná, se mi moje přání splnilo. Také jsme si dali další únikovku, protože si je začínám užívat.

Každopádně, v sobotu byl prom. Celý den jsem se připravovala, protože jsme museli vyžehlit šaty, rozhodnout účes a další holčičí přípravy. Kolem pěti odpoledne jsme s kamarádem vyjeli na velké focení. Jeli jsme asi na tři místa, kde jsme se museli nechat rodiči fotit. Poté jsme se vydali na večeři do asijské restaurace. Zní to velkolepě, ale byla to taková menší restaurace. Navíc to bylo velmi náhodné rozhodnutí. V restauraci jsme seděli kolem hodiny a půl. Když nastala osmá hodina večer, dojeli jsme do školy, kde se celá událost odehrávala. Byli tam studenti z jedenácté a dvanácté třídy, někteří učitelé a lidi z jiných škol, kteří přišli jako doprovod. Celé tři hodiny jsme jenom tancovali, žádný jiný program nebyl, což mě trochu mrzelo, jelikož jsem zvyklá na programy z našich plesů, ale i tak jsme si to všichni užili.

Po zbytku víkendu a klidném začátku týdne mě čekal další výlet se školou. Jela jsem se skupinou NHS (National Honors Society) do přírodního parku Horsetooth sbírat odpadky a taky na malou procházku po horách. Nejenom, že jsme se prošli a vyčistili přírodu, ale také jsme zvládli rozbít autobus. Paní řidička zatáčela a odřela si autobus o sloup, který natrhl i pneumatiku. Jen mě zajímalo, když slyšela zvuk, že něco odřela, proč místo zastavení a zacouvání, pokračovala a odřela autobus ještě víc. Ve zkratce to bylo krásné dobroudružství.

PS: Konečně jsem se projela pravým žlutým školním autobusem!

Náš čas z únikovky, myslím, že slušný!

Jedna z fotek před promem...

Pravý schoolbus!!

Lucie Prajslerová

Lucie Prajslerová, Hradec Králové
studentka v USA, výherce stipendia, ročník 2020-2021

Poslední příspěvky

24. 05. 2021 Začátek konce ...
11. 05. 2021 Blíží se konec ...
29. 04. 2021 Prom a výlet s NHS
27. 03. 2021 Denní rutina
20. 03. 2021 Zapadli jsme sněhem!