Moučné miminko, NHS a výlet do Texasu

Zdravím. Vzhledem k tomu, že se toho moc zajímavého neděje, sdělím vám jen pár novinek, ale příští týden vám to nahradím popisem mého výletu do Texasu.

První novinka se týče jednoho velmi zajímavého úkolu, co ve škole máme. Jmenuje se „flower baby assignement“ (moučné děťátko). V podstatě je to úkol z Junior Prep, ve kterém se máme naučit odpovědnosti za naše dítě. Po dobu čtrnácti dní nosíme po škole, doma nebo ve městě dvoukilogramový pytel mouky s plenkou a chováme se k němu, jako k normálnímu dítěti. Nesmíme naše dítě nikde nechat, upustit ho, roztrhnout ho, nechávat ho v autě ani ho upéct. Paní učitelka to popsala takto: „Pokud byste to neudělali s reálným miminkem, tak to neudělejte ani s vaším pytlem mouky, kromě koupání.“. Celý úkol má váhu asi jako čtvrtletní práce. A jestli ho nechcete dělat, za stejné dva týdny musíte přečíst knížku a napsat o ní osmistrannou esej. Myslím, že ve výběru bylo jasno.

Další novinka mi byla oznámena v úterý. Byla jsem spolu s dalšími asi šedesáti studenty pozvána do NHS neboli National Honors Society. Je to skupina studentů s dobrými výsledky a práce v této skupině otevírá mnoho možností např.: lepší šance dostat se na univerzity, dostat dobrou práci, stipendia atd. Zatím ještě nejsem členem, protože musím podat přihlášku. Samozřejmě to vyzkouším, hlavně taky proto, že bych si chtěla jednou najít práci v USA a tohle by mi rozhodně pomohlo. Držte mi palce.

Zítra odlétám na výlet do Texasu. Už se nemůžu dočkat. Příští týden vám vše napíšu.

Toto je mé mimčo. Podepisovali jsme i rodný list. Pozdravte Filípka!

Máme za sebou první livestream na YouTube! Děkuji všem za účast a připojte se k nám i 7.3. v 19:00! Paní Rule bude odesílat moje pozvánky, bude se těšit!

Lucie Prajslerová

Lucie Prajslerová, Hradec Králové
studentka v USA, výherce stipendia, ročník 2020-2021

Poslední příspěvky

24. 05. 2021 Začátek konce ...
11. 05. 2021 Blíží se konec ...
29. 04. 2021 Prom a výlet s NHS
27. 03. 2021 Denní rutina
20. 03. 2021 Zapadli jsme sněhem!