Nový rok USA style!

Dámy a pánové, vítám vás u prvního blogu v roce 2021! Doufám, že jste měli příjemné svátky a pohodlné prázdniny. Dnes se s vámi podělím o poslední dny mých prázdnin.

Poslední dny minulého týdne stále probíhaly na chatě u tety Jane a strýce Curta. Užívali jsme na plno. Mnoho z nás zkoušelo své vánoční dárky. Například babička si vyzkoušela pletení a synovci šli ven zkoušet bobovat. Ostatní si dále užívali chatu a vše co nám nabízela. Já jsem si například vlezla do vířivky na balkóně.

Bohužel i tyto krásy jsme museli opustit. V neděli ráno jsme po sobě uklidili a vydali se na cestu domů. Po návratu jsme museli pořádně vytopit dům a taky roztřídit dárky, jelikož nás Santa letos krásně překvapil mnoha dárky. Nepořádek z balícího papíru a zbytků krabic se nám v obýváku válel do středy.

Myslím si, že vás všechny asi nejvíc zajímá jak u nás probíhal Silvestr. No tak nejprve se musel uklidit nepořádek po Vánocích a schovat vánoční stromek. Po dlouhém úklidu jsme se vrhli na přípravu večeře. Navečer se u nás ukázali přátelé rodiny a společně jsme hráli stolní hry až do deseti večer. Pak jsme rozdělali bublinkové vínové džusy (alkohol tu nikdo nepije) a připili na hodně štěstí a zdraví do nového roku. Rodině se chtělo jít dříve spát, takže do půlnoci to nevydrželi, ale já jsem poctivě odpočítávala až do konce! Snad ten nový rok bude trochu lepší než ten minulý.

Lucie Prajslerová

Lucie Prajslerová, Hradec Králové
studentka v USA, výherce stipendia, ročník 2020-2021

Poslední příspěvky

24. 05. 2021 Začátek konce ...
11. 05. 2021 Blíží se konec ...
29. 04. 2021 Prom a výlet s NHS
27. 03. 2021 Denní rutina
20. 03. 2021 Zapadli jsme sněhem!