Bowling a začátek školy

Vítejte u dalšího blogu. Dnes se s vámi podělím o pár zážitků a také vám představím klub do kterého chodím. Však uvidíte.

Nejprve vám povím o krásném večeru strávený s mým starším bratrem Tylerem a jeho kamarádem Landonem. Pár dní zpátky jsem pracovala na domácích úkolech a zrovna když jsem končila s prací, Tyler zaklepal na dveře a zeptal se, jestli nechci s ním jít na bowling. Nabídka mě velmi nadchla a tak jsem jela. No nejenom, že jsme si zahráli bowling, ale také jsem si poprvé v životě vyzkoušela laser game. Zrovna jsem potřebovala nějakou aktivitu a rozptýlení, takže jsem si vše naplno užila.

TD - Tyler, LD - Landon, L - já

Co se týče školy, tak návrat proběhl docela v pohodě. Mám pár nových předmětů, jako například ekonomika, chemie a příprava pro juniory 9 předmět slouží k přípravě na maturitu, výběru školy podle vystudovaných předmětů, atd.). Každopádně tento půlrok vypadá slibně.

Co je důležité je klub do kterého jsem začala chodit. Byl první pololetí zavřený kvůli covidu, takže nebyly schůzky, ale teď jsme se rozhodli to trochu rozjet. Klub se jmenuje „Sources of Strength“ (Zdroje Síly) a naším cílem je pomáhat studentům v těžkých životních situacích (sebevražda, problémy v rodině, anorexie, deprese, atd.). Budeme pořádat různé kampaně, díky kterým dokážeme studentům, že jim můžeme pomoci a také inspirovat další studenty, aby také pomohli, když nastane čas.

Doufám, že se otevře více kroužků. Nedávno jsem slyšela, že se brzy otevře divadlo, takže budu mít další možnost, jak se zapojit do studentského života.

Lucie Prajslerová

Lucie Prajslerová, Hradec Králové
studentka v USA, výherce stipendia, ročník 2020-2021

Poslední příspěvky

24. 05. 2021 Začátek konce ...
11. 05. 2021 Blíží se konec ...
29. 04. 2021 Prom a výlet s NHS
27. 03. 2021 Denní rutina
20. 03. 2021 Zapadli jsme sněhem!