Začátek konce ...

Zdravím vás zpět. Upřímně můžu říct, že nevím, kam se všechny ty dny poděly. Nemůžu uvěřit, že můj rok je už u konce. Škola je za mnou a poslední týden přede mnou.

Poslední týden ve škole byl ten nejlepší ze všech. Nejenom jsme začali zkoušet s divadlem v kostýmech, abychom byli připraveni na představení ve čtvrtek a v pátek, ale taky jsem se mohla zúčastnit tzv. firebird fest. Je to velká oslava na konci školního roku, kde si učitelé i žáci společně užívají atrakce a společný čas před začátkem dlouhého léta. Jedna z atrakcí byl bazének s vodou, nad který si někdo sedne a když se trefíte do terče, tak ten člověk spadne do vody. A samozřejmě lidé, kteří si sedali nad bazének, byli učitelé. Já jsem si užila moji učitelku matematiky a trefila jsem se na poprvé. Další super část byla rozdávání ročenek a jejich podepisování. Mám podepsáno od všech kamarádů.

Samozřejmě další super dny, byla naše představení. Naše hra byla Pýcha a Předsudek. Neskutečně jsme si to užívali. Dokonce o nás napsali ve zprávách. Pokud chcete vědět více podívejte se zde:

https://www.greeleytribune.com/2021/05/23/windsor-charter-academy-wraps-up-school-year-with-performance-of-pride-and-prejudice/

Byla to paráda. Nejvíce se mi líbilo to, že divadlo se tu bere víc vážněji než u nás doma. Nejenom, že se řešil make-up, kostýmy a kulisy, ale také jsme dostali mikrofony. Nejenom to, hlavně tam byli super lidi. Nikdy na ně nezapomenu.

Vážně nemůžu uvěřit, že už vše končí. Začínám pomalu balit věci a shánět papíry a dokumenty, které budu potřebovat na návrat domů. I tak si poslední týden užiju naplno.

poslední společná footka ...

firebird fest

Všichni herci z divadla!

Taneční choreografie nakonci představení!

Lucie Prajslerová

Lucie Prajslerová, Hradec Králové
studentka v USA, výherce stipendia, ročník 2020-2021

Poslední příspěvky

24. 05. 2021 Začátek konce ...
11. 05. 2021 Blíží se konec ...
29. 04. 2021 Prom a výlet s NHS
27. 03. 2021 Denní rutina
20. 03. 2021 Zapadli jsme sněhem!