Týden ve škole

Byl jsem po prvním dnu celkem unavený, naštěstí jsem neměl žádné úkoly. Šel jsem si lehnout do postele a hned jsem usnul. Když jsem se probudil, vysprchoval jsem se...

A začal jsem se připravovat do školy, jen jsem si hodil notebook do nabíječky na chvilku, pak jsem ho dal do batohu, vyčistil si zuby, oholil se a šel jsem dolů na snídani. K snídani jsem si dal nějaké cereálie a vyrazil jsem na autobus. Chvilku jsem počkal na autobus a za chvilku už jsem byl ve škole. Tam jsem byl na všech hodinách, přijel jsem domů, udělal jsem úkoly a šel jsem na večeři, k večeři jsme měli bramboru s kupovaným masem nakládaným v BBQ omáčce, moc mi to chutnalo. Pak jsme si chvilku povídali s Kym a já šel spát. 

Po prvním týdnu jsem neměl ani moc úkolů, ale trochu učení, takže jsem se o víkendu učil, když jsem se vše naučil, udělal jsem k večeři řízky s kaší, takže jsme se všichni najedli, koukli jsme se na film a šli jsme spát. V neděli jsme si dali k snídani "breakfast tacos" a pak jsme jeli s Kym k jejím kamarádům, protože měla v pondělí narozeniny, takže jsme to jeli oslavit ke kamarádům, kteří měli narozeniny kolem sebe s Kym. Tam jsme zůstali až do večera. Když jsme dojeli domů, už byla tma, takže jsme šli skoro hned spát. 

Řízky

Breakfast Tacos

V pondělí jsem šel do školy a když jsem přišel, přišli kamarádi Kym, aby oslavili její narozeniny, takže jsme se s nimi navečeřeli, dali si muffiny místo dortu a hodně jsme si povídali. V úterý jsme šli na zmrzlinu, dal jsem si Oreo. 

Zmrzlina

Muffiny které přinesly kamarádky Kym.

Další víkend přijela kamarádka Kym, z venkovské části Texasu a zůstala tu s námi celý víkend. V sobotu jsme se šli podívat do velkého knihkupectví, stavili jsme se v Chick-fil-a a pak jsme koukali na horor Texaský masakr motorovou pilou a poté jsme šli spát. Další den mě probudila krásná vůně, šel jsem se podívat co to je a zjistil jsem, že to jsou domácí vafle, takže jsem se najedl a zjistil jsem, že dneska budeme koukat na americký fotbal, Kym a její kamarádka mi koupily tričko a udělali jsme si bbq grilovaná křídla. Pak jsem upekl čokoládový fondán, koukli jsme se na film a šli jsme spát. Ve středu mám tryouts do tenisového týmu, tak snad se tam dostanu.

Chick-fil-a

BBQ křídla a queso

Oliver Hnát

Oliver Hnát, 
student v USA (Austin, Texas), ročník 2019–2020

Poslední příspěvky

21. 12. 2019 Colorado a Vánoce
30. 09. 2019 Jídla a pár dní
17. 09. 2019 Týden ve škole
10. 09. 2019 Víkend 7. 8.