Silvestr a návrat do školy

Vánoce byly fajn, nedělali jsme žádné tradice, dárky se otevřely 25. ráno a 26. jsme odjeli do Oklahomy za příbuznými. Vyrazili jsme ráno, udělali pár zastávek a když jsme přijeli do apartmánu, už byla tma. Přišli na návštěvu všichni příbuzní, a tak jsme s nimi povečeřeli a já jsem se se všemi poznal.

Druhý den jsme šli na prohlídku nového domu jejich babičky, který se staví a pak jsme šli do restaurace na večeři. Třetí den jsme šli k jejich babičce domů a tam jsme chvilku zůstali, pak se všichni rozhodli jít do nějakého obchodu, načež mně a Robovi se nechtělo, takže jsme zůstali v domě a šli jsme na procházku do parku a na dětské hřiště. Čtvrtý den jsme vstali, se všemi se rozloučili, sedli do auta a vrátili se domů. Když jsme se vrátili z Oklahomy, už byl skoro Silvestr, na Silvestra jsme nedělali nic moc, šli jsme do fast foodu na pozdní oběd, koukli jsme na nějaký film a pak jsme sledovali "padání koule" v New Yorku. Padání koule v New Yorku je velká sešlost, která se vysílá po celé Americe, my jsme o hodinu za New Yorkem, takže jsme to pozorovali už v 11 večer a poté jsme se rozešli z obýváků a většina z nás usnula ještě před půlnocí. A tak začal rok 2020, s Robem jsme začali jíst zdravěji a posilovat ještě před koncem roku, takže jsme si to v prvních pár dnech roku 2020 doladili a pokračujeme až do dnes. Do školy jsem tu šel až ve středu 5. ledna, takže jsem měl dost času se na vše připravit a nemusel jsem zpět hned v pondělí. A tak mi začala zase škola, už druhé pololetí, hned první den jsme se začali učit a dělat úkoly a projekty. Rozhodl jsem se zase udělat nějaké české jídlo a řekl jsem si, že by bylo dobré udělat francouzské brambory. 

Francouzské brambory se vydařily, všem moc chutnaly a snědly se celkem rychle. O víkendu jsme šli na vyhlídku Austinu při západu slunce, což bylo moc hezké. 

Fotka Zoe když zrovna zívala.

Jablečný koláč, který jsem se rozhodl upéct

Mé domácí breakfast taco, s míchanými vajíčky, sýrem, bramborami a klobásou.

Oliver Hnát

Oliver Hnát, 
student v USA (Austin, Texas), ročník 2019–2020

Poslední příspěvky

21. 12. 2019 Colorado a Vánoce
30. 09. 2019 Jídla a pár dní
17. 09. 2019 Týden ve škole
10. 09. 2019 Víkend 7. 8.