Jídla a pár dní

Ve středu jsem zvládl tryouts a dostal se do tenisového týmu. A rozhodl jsem se že sem dám pár jídel, které jsem tu za posledních pár dní měl. Nejspíše každých pár týdnů udělám blog, jako tenhle, kde budou hlavně jídla, která tu jím.

Toto jsou spaghetti s rajčatovou omáčkou a masem a pak jsem měl česnekový chléb, bylo to velice dobré.

Tady jsou polotovarové lasagne se salámem na vrchu, vím jak to zní, ale bylo to opravdu dobré. Vedle nich je česnekový chléb, který jsem si tu úplně zamiloval, dá se jíst skoro ke všemu slanému a je úplně úžasný.

Tady je má fotka v tenisovém triku.

Tohle jídlo je něco jako pizza, akorát je to na bagetě.

Těstoviny s mletým masem a sýrovou omáčkou, dostal jsem na to chuť jen jsem viděl obrázek.

O víkendu jsme byli na paddle boardech, které byli celkem náročné, protože hodně foukal vítr, ale byla to zábava. Celý den bylo velké teplo, ale když jsme vylézali z vody, trošku jsme zmokli. Po té jsme se stavili v Casey's. Je to místo kde prodávají jen kuřecí prsty s přílohama, ale mají k tomu svojí speciální omáčku která je opravdu moc dobrá.

Po paddle boardech jsme šli do ,,House of Torment" což je prostě strašidelný dům.

Toto je fotka ,,chicken pie", tohle jídlo mi moc to nechutnalo. Další den jsem měl McDonald's, ten mi chutnal stejně jako v Česku, nepozoroval jsem moc rozdíl.

Tato ,,pizza" je tu celkem obvyklým jídlem. Je to polotovarová pizza která se dá do trouby a za chvilku je hotová, je strašně moc dobrá.

Toto je zapečená strouhanka s kuřecím masem, moc mi to chutnalo.

Tady jsem měl těstoviny s kuřecím masem, smetanou, houbami a hráškem. Strašně moc dobré jídlo.

Dost se tady koukáme na filmy, bohužel pro mě jsou to hlavně hororové a já nemám horory rád. Viděl jsem tu tak o 6 hororů víc než bych chtěl. Ano, správně, viděl jsem jich tu 6. K tomuhle hororu jsme si udělali pečenou bramboru se slaninou a máslem. Moc mi chutnala.

Tady jsou přísady na pečenou bramboru. Při tomhle hororu jsme se koukali a já držel palce mé kamarádce která má strašný strach z létání a zrovna byla asi 2 hoďky v letadle.

Dneska jsme byli v kině na novém Jokerovi. Také jsem upekl jablečný koláč a k večeři si dáme pizzu, kterou jsem vám ukázal nahoře.

Oliver Hnát

Oliver Hnát, 
student v USA (Austin, Texas), ročník 2019–2020

Poslední příspěvky

21. 12. 2019 Colorado a Vánoce
30. 09. 2019 Jídla a pár dní
17. 09. 2019 Týden ve škole
10. 09. 2019 Víkend 7. 8.