Můj finální blog z USA

Ahoj všichni, vítám vás u mého posledního blogu z mého výměnného studijního programu v USA, dnes se pokusím shrnout svůj výměnný rok.

V první řadě chci poděkovat za tuto příležitost. Chci poděkovat svým učitelům a všem, kteří se na tom podíleli. Za druhé děkuji všem, kteří četli mé blogy za uplynulý školní rok, doufám, že některé postřehy byly cenné. A všem, kteří zvažují, zda chtějí v následujících letech studovat v USA, bych vzkázal, ať jdou do toho! Zažijete něco úžasného a navážete skvělé vztahy s lidmi. Moje rada, pokud se chystáte do USA, nebojte se mluvit s lidmi, pokud začnete konverzaci a najdete společné téma, budete schopni získat několik skvělých přátel! Také se stoprocentně přidejte ke sportovnímu týmu, i když nejste sportovní typ, budete šokováni jak vyvinuté jsou sportovní zařízení a tím, kolik přátel můžete získat už jen díky tomu, že jste ve stejném týmu!

 

Každopádně vám moc děkuji za přečtení tohoto blogu i všech ostatních.

Petr Maleček 

Petr Maleček

Petr Maleček, Hradec Králové
student v USA, výherce stipendia, ročník 2021-2022

Je mi 15 let a pocházím z Hradce Králové. Ve škole mě nejvíce baví počítačová věda a fyzika. Ve svém volném čase rád hraju golf a také rád vytvářím webové stránky pomocí Djanga a desktopové aplikace pomocí C#.

Poslední příspěvky

31. 03. 2022 Sporty v USA
23. 01. 2022 Pozitivní COVID test