Víkendová zábava během zimního období

S mým příběhem se přesouváme již do dalšího měsíce. To už je únor? Zbývají mi poslední čtyři měsíce a já už pomalinku začínám pociťovat, jak se mi to krátí. Kromě toho, že jsem začala od začátku měsíce psát BULLET JOURNAL, o kterém vám povím až na konci, tak se stalo hodně vtipných věcí. Teda spíš strašidelných a šokujících.

Pokud vás zajímá, jak probíhal můj leden, celé jsem to sepsala do jednoho (trochu delšího) článku. Rozebírám tam například "mood swings", anebo jak se nám narodily kůzlátka. 

http://www.exchangestudent.cz/2021/02/02/leden-jak-prekonavam-mood-swings-lednovy-homecoming/

 

Během týdne jsme jako každý večer měli společnou večeři. Pochutnávali jsme si na kuřecím masu s noky. Hned naproti jídelního stolu máme terasu s venkovním posezením. Teď tam ale vůbec nechodíme a večer, když máme rozsvíceno, tak ven nejde vidět. Jednou, z ničeho nic se moje americká babička trošku zbláznila a nedala nám nic vědět. Jen si to krásně obešla, otevřela si vrátka a do tří sekund byla přilepená na okně s totálním rámusem. Já jsem seděla úplně nejblíž, takže moje odskočení na vedlejší židli bylo jako nahrané. Ona celá vychlamaná za oknem. Babii!!! Já tě snad praštím. Taeler chtěla hodit vidličkou po ní, ale štěstí, že jí poznala dříve, než to udělala. Já jsem to rozdýchávala dalších pět minut. To bylo fakt něco.

V pátek jsem přespávala u Heleny.  Ale nejenom já, i moje ségry. Jejich taťka nebyl doma, takže spolu s Annie (host mamka) jsme měly zábavný večer. Hrály jsme stolní hru „CLUE“, po večeři brownies a okolo jedenácté jsme rozložily deky dole v obýváku. Úplně mi to připadalo jako z filmu S tebou mě baví svět, protože jsme všichni spali vedle sebe jako miminka. Haha až na dvě přerostle miminka. Celý večer kolem mě chodila kočka a neustále si chtěla hrát s mojí rukou. Ještě kromě koček mají doma dva velké psy. Andie neusnula do čtyř do rána. Až ráno mi vrtalo hlavou, proč je televize pořád zapnutá? A proč necítím svoje tělo? A proč mám nateklé ruky? Joo vlastně, už si vzpomínám, jak se spí na zemi. Přesto, od spaní venku pod širákem mě to neodradí, ale sledování mých rukou už nebylo tak příjemné. No vždyť já mám vlastně alergii na kočky. A to ještě nevím, jestli i na psa? Mami, tati? Kdyby náhodou, necháte doma mě nebo našeho psa, který mě nahradil? Naštěstí to během pár hodin zmizelo. Pes, který mi celou noc skákal přes hlavu, si ke mně ráno sedl a koukal se mnou na Hotel pro psy. Tady jsem přemýšlela, jaké to je žít se psem. Vážně, jsem na to hodně zvědavá!

Celé dopoledne jsme vyřizovali FUNDRAISER s donuty. Objížděli jsme naši vesnici snad dvě hodiny, abychom všechno rozdali. Úplně mi to dělalo chutě, chodila jsem domu od domu a donášela lidem, co si něco objednali. Jsem ráda, že mi Taeler pomohla sehnat lidi, co si něco koupili. Sama moc nevím, kde bych se jich ptala, ale díky tomuto jsem poznala další lidi. Jednou jsem byla s Joem u jeho známých. Zakecala jsem se s paní až do deseti večer, pak jsme dostali oba seřváno, že je školní týden. A právě dneska jsem jí dovezla další pochoutku! A nakonec, my máme také donuty! Bože, já přísahám, že i když jídlo tu není tak dobré, tak donutky tu mají výborné!! 

Okolo desáté večer jsem přišla dolu říct rodině dobrou noc. Jenže. Já nevím, mi přijde, že tady je nenormální žít normálně. Taeler apelovala na Joa ať si jde vzít vajíčko a ukáže jí jak se rozbije. Teď v deset večer. Já mám milión otazníků a otázek PROČ? Joe stojí s vajíčkem v ruce nad kuchyňskou linkou. Celkem rychle se mu to podaří, ale prý podváděl, protože to měl špatně otočené. Tak já to taky zkusím! Mačkám, pravou, levou, pravou, levou a nic. Podmínkou totiž bylo jej mít otočené tou delší stranou podél ruky. Po dvou minutách se mi to podařilo prasknout a jaký výbuch jsem to způsobila! Vajíčko bylo ve vlasech! V mamčiných vlasech! Jejda. To jsem nechtěla. Teď jsem pro změnu celá vychlamaná já a Joe, zatímco Taeler si pajdá do sprchy. Zítra jdeme ke kadeřníci, tak já se zeptám, jestli vajíčko vlasům třeba nějak napomáhá..?!:D 

Mmmm chutná to ještě lépe, než vypadá!

Super Bowl weekend

Locker decoration

A taky nám tu mrzne stejně jako u nás, až -12 stupňů přes den

Kristýna Šnyrychová

Kristýna Šnyrychová, Kopřivnice
studentka v USA, Kansas, ročník 2020-2021

Poslední příspěvky

12. 05. 2021 Senior trip
10. 05. 2021 Naše první dovolená
21. 04. 2021 PROM
24. 03. 2021 Lyžování v Coloradu