League Champions a Graduation

Za poslední týden se toho hodně odehrálo. Podařilo se naší škole po několika letech vyhrát menší League závody, a také už jsem se musela rozloučit s mojí třídou.

Ve čtvrtek 13.5. jsme měli druhé kolo League v Oswego. Tam, kde jsme měli úplně náš první track meet. Závodili jsme jako tým. Když to tak píšu, vůbec nevím kde mám začít, ale asi bych mohla zmínit, že se nám podařilo vyhrát League. Bylo to celkem překvapení, protože nemáme dostatek lidí, spíš holek. Ve finále si tedy každá z nás musí dělat aspoň 3-4 disciplíny. Tohle mě rovnou navádí k dalšímu překvapení. Pokud jste četli můj článek o atletice, víte, že se mi málem podařilo překonat školní rekord. Na těchto závodech jsem běžela 100 m překážek, které jsem původně běhávat chtěla, ale kvůli nevycházejícím krokům jsem se rozhodla pro 300 m překážek. Tady jsem musela běžet obojí kvůli bodům. Když jsem si přemítala v hlavě jak to mám udělat, byla jsem z toho akorát nervózní. Nakonec jsem to nějak zvládla a v cíli jsem se nestačila divit s jakým časem jsem to zaběhla. Pak za mnou přiběhli oba trenéři, že jsem právě překonala školní rekord na 100 m překážek z roku 1986 o 0.1 s. Tak tohle mi udělalo radost, teď už moje jméno na velké nástěnce nikdo nepřečte!

Mimo jiné, v sobotu 15.5. se konal maturitní ceremoniál, nebo-li Graduation. Po celý školní rok se situace s Covidem střídala, ale musím zaklepat, že kromě jedné 14 denní karantény jsme mohli chodit pořád. Jsem ráda, že jsme zažili i úplně normální zakončení. Ještě před zahájením bych se s vámi chtěla podělit o moudré slova, které nám řekl náš pan učitel. "Don't chase happiness, chase greatness." Potom jsme postupně procházeli zhaslou chodbou do tělocvičny. Každá z nás (protože nemáme ve třídě jediného chlapce) si šla pro diploma. Až jsme obdržely tento papír, v tělocvičně se zhaslo a pustila se slideshow. Prezentace plná fotek, která nás vrátila zpátky v čase a provedla nás celou střední. Zcela na závěr už nás čekal jen jeden úkol. Vzít tassel, přemístit z pravé strany na levou, a nakonec vyhodit čepku do vzduchu s ostatními.

 

Náš holčičí tým a dva trenéři

jedna ze závodů, 300 m překážek

jedna večerní

<3

dort s mým jménem

Senior "party"

předávání diploma

rozloučení s juniors

S rodinou

Kristýna Šnyrychová

Kristýna Šnyrychová, Kopřivnice
studentka v USA, Kansas, ročník 2020-2021

Poslední příspěvky

12. 05. 2021 Senior trip
10. 05. 2021 Naše první dovolená
21. 04. 2021 PROM
24. 03. 2021 Lyžování v Coloradu