San Diego

Vždycky jsem si přála navštívit Kalifornii a v jeden měsíc se mi to povedlo dokonce třikrát, ale o mých dalších výletech do Kalifornie zase jindy, dneska budu psát o San Diegu.

Moje hostitelská rodina mě vzala 3. září do San Diega, kde jsme spolu strávili 3 dny. Přijeli jsme večer, takže jsme se ubytovali a šli jsme se projít na pláž.

North Pacific Beach

Na další den jsme měli v plánu San Diega zoo, což je jedna z nejzajímavějších zoologických zahrad na světě. Udělala jsem krátké video, kde můžete vidět alespoň pár záběrů co jsme viděli. Bylo to nádherné a i počasí nám přálo, takže jsme si to moc užili. V ten den jsme se šli projít do Barboa park, kde mají domy národností a měli i Českou republiku, tak to bylo hezké vidět! Po večeři, jsme šly s mojí hostitelskou sestrou do Belmont parku, kde jsme jezdily na horských dráhách a užívaly si atrakcí.

https://youtu.be/HJEqLImTDhA - link na krátké video ze Zoo

Já a moje hostitelská sestra v zoo

Barboa park

Zoo

Dům Česka a Slovenska

Belmont Park

Jeden celý den jsme si užili na pláži, šli jsme i do moře, které bylo docela studené a i teplota vzduchu je nižší než v Arizoně. V Arizoně jsem zažila nejvyšší teploty až 45 stupňů Celsia, takže to byla fajn změna.

Poslední den jsme si zabalili naše věci a před cestou domů jsme ještě navštívili poloostrov Point Loma.

Jsem moc vděčná mé hostitelské rodině, že mě vzali na tento výlet a chtějí, abych poznala Ameriku co nejvíce dokud tady jsem, což je strašně super!

Kristýna Mlejnková

Kristýna Mlejnková, Hořovice
studentka v USA, ročník 2021-2022

Jmenuji se Kristýna Mlejnková, je mi sedmnáct let a jako někteří další studenti se letos chystám odletět do USA.
Chtěla bych vám sem napsat něco málo o sobě, abyste měli představu jaká jsem. Od malička mě hrozně baví sporty. Dělám atletiku, kde je moje hlavní disciplína běh na osm set metrů. Na jiné sporty už nemám čas, ale mám ráda trávit čas s kamarády, cestovat po světě s rodinou a poznávat odlišné kultury.
Jsem extrovert, přátelská a cílevědomá. Baví mě vycházet ze své komfortní zóny a učit se nové věci. Zajímám se o zdravý životní styl, kde si užívám pečení a vaření.
Doufám, že vás budou mé příspěvky do blogu bavit a trochu vám přiblížím, jaké to vlastně je žít rok v Americe.
Pokud by vás zajímalo více můžete se podívat na mé dva Instagramy myblondestyle_ a kristyna_mlejnkova

Poslední příspěvky

25. 12. 2021 Homecoming dance
07. 11. 2021 Universal studios
31. 10. 2021 San Diego
13. 09. 2021 První měsíc v USA

Instagram

Sledujte mě i na Instagramu