Narozeniny v USA a další věci

Nic moc se toho tady nedělo, takže jsem nic moc nepsal, ale teď jsem se rozhodl že už jsem dlouho nic nenapsal a měl bych něco napsat.

30. ledna jsem měl svůj první tenisový zápas, který jsem vyhrál. Byla to zábava, akorát další zápas jsem měl až 26. února a do té doby bohužel nic. Byli jsme s mou host-rodinou v nové indické restauraci, která byla výborná, pak jsem upekl další jablečný koláč a šli jsme na procházku do centra města, kolem jezera, asi 5 km. Pak jsme šli zase do školy a já se večer rozhodl udělat kuřecí nuggetky s bbq omáčkou, byly výborné.

Další víkend jsem našel nový recept, který se mi zalíbil, měl to být lívanec pečený v troubě, ale moc to tak nedopadlo, skončilo to jako něco podobného bublanině, ale bylo to výborné a dělal jsem to i v neděli k snídani. Po snídani jsme šli do centra města se podívat na kapitol a projít se po městě, byli jsme tam asi tak 3 hodiny, byla to zábava, dost památek a hezkých staveb. Když jsme se vrátili domů, všichni jsme byli vyčerpaní, a tak jsme udělali k večeři jen pizzu.

V úterý jsem se rozhodl udělat párky v domácím těstíčku s hráškem, mrkví a šťouchanými bramborami. O víkendu jsem znovu zkusil česnečku a pak Donuty. Mně přišlo že se mi moc nepovedli, ale ostatním chutnali. Pak jsem šel za mojí koordinátorkou na 6 hodin povídání o tom, jak to jde, což byla velká nuda a dalo by se to zvládnout za 20 minut, ale byli tam i ostatní Exchange studenti, takže jsem se alespoň pobavil s Exchange studenty, které mám na škole.

K Valentinu jsem dostal od mých host-rodičů nějaké sladkosti a já jsem zkusil udělat mrkvový cheesecake, který všem chutnal a povedl se mi. Pak jsme měli já a můj host-táta narozeniny, ve stejný den, tak jsme šli do restaurace, kde jsem si dal vepřová žebírka, která byla výborné. A pak jsme dostali dezert zdarma.

O víkendu jsem šel s mým host-bratrem na Arcade, což bych charakterizoval jako kasino pro děti, koupili jsme si vstup a byli tam různé hry co jsme mohli hrát, minigolf, laser game nebo stěna na lezení. Byli jsme tam asi 2 hodiny, moc jsme si to užili. Příští týden mám SAT což je standardizovaný test v USA pro přijetí na vysokou školu, doufám že budu moct zůstat doma, protože ten test je 6 hodin dlouhý a mně je k ničemu.

Mé kuřecí kari z indické restaurace.

Jalbečný koláč

Můj pokus o lívanec

Cheesecake

Cheesecake uvnitř

Pohled na město z mé procházky kolem jezera

Já s Texaským kapitolem na procházce po městě

Mé párky v těstíčku

Oliver Hnát

Oliver Hnát, 
student v USA (Austin, Texas), ročník 2019–2020

Poslední příspěvky

21. 12. 2019 Colorado a Vánoce
30. 09. 2019 Jídla a pár dní
17. 09. 2019 Týden ve škole
10. 09. 2019 Víkend 7. 8.