Krátkodobé studium na střední škole ve Velké Británii

Krátkodobé studijní programy ve Velké Británii jsou vhodné pro ty studenty, kteří si chtějí vyzkoušet, jak to vypadá na střední škole v zahraničí, okusit život v cizí zemí a posléze se rozhodnout, zda by pro ně bylo vhodné studium na delší dobu (např. studium na střední škole v USA).

Obrovskou výhodou celého studijního programu je tzv. „buddy“ = kamarád/student, který se o našeho studenta stará po celou dobu školy, pomáhá mu s učivem a domácími úkoly, začlení ho do svého kolektivu a usnadní mu tak první chvíle nejistoty.

Student je ubytování v hostitelské rodině v blízkosti školy, je mu poskytována strava 3 x denně. Součástí programu jsou i různé odpolední aktivity, výlety a doprovodné akce.

Cena: 850 GBP/týden

Lokality:

  • Ashford
  • Canterbury
  • Rochester
  • Folkestone
  • Whitstable

Věk: 12-16 let.

Potřebujete s výběrem studia pomoci?

Poraďte se s Janou Rule, majitelkou CCI

konzultace zdarma
problematická víza a další přípravy

problematická víza a další přípravy

Ahoj všichni, hlásím se s dalším blogem a mám pro vás pár dalších novinek ohledně mého nastávajícího pobytu v Coloradu! celý příspěvek

Maturák v Americe?

Maturák v Americe?

Ahoj, čtenáři! Vítejte po kratší odmlce u dalšího příspěvku na mém blogu, dnes bych se s Vámi ráda podělila o to, jak probíhá takový americký prom a jak se liší od českého maturáku. celý příspěvek