Příprava a představy o roce v USA

Ahoj všichni a vítejte zpět na mém blogu 😄! Od posledního blogu jsem nedostal žádné nové informace o státu, ve kterém budu žít dalších 10 měsíců.

I když jsem člověk, který se rád připravuje na všechno, trochu jsem se obával, že mi něco uniklo, například pas nebo víza. Naštěstí jsem zjistil, že mám ještě několik měsíců, než budu muset požádat o své, takže jsem se trochu uklidnil 😄.

Nestačil jsem se divit a snít o tom, jak bude příští rok vypadat v USA v zahraničí. Budu se moci soustředit na svůj oblíbený sport, kterým je golf, nebo zkusím něco úplně jiného? Přijmou mě v americké komunitě a rodině bez problémů, nebo budu mít potíže s hledáním přátel? Ze zvědavosti jsem sledoval několik streamů od studentů z USA na CCI Instagramu a hodně studentů zmínilo, že není tak těžké najít přátele, jak si mysleli. Což mě hodně uklidnilo, abych byl upřímný 😄 . Opravdu se nemůžu dočkat, až se tam naučím a vyzkouším spoustu nových věcí, ale doufejme, že se budu moct rozvíjet i v tom, co teď momentálně dělám 😉 .

Děkuji za čtení mého blogu, doufejme, že budu mít nějaké nové informace při psaní dalšího. Tak u dalšího blogu naviděnou 😄 !

Petr Maleček

Petr Maleček, Hradec Králové
student v USA, výherce stipendia, ročník 2021-2022

Je mi 15 let a pocházím z Hradce Králové. Ve škole mě nejvíce baví počítačová věda a fyzika. Ve svém volném čase rád hraju golf a také rád vytvářím webové stránky pomocí Djanga a desktopové aplikace pomocí C#.

Poslední příspěvky

31. 03. 2022 Sporty v USA
23. 01. 2022 Pozitivní COVID test