Lednový Homecoming!

Po bláznivém týdnu ve škole jsme se v pátek 29. ledna 2021 konečně dočkali dalšího Homecomingu! Já jsem se upřímně nemohla dočkat, protože ten v září byl vážně skvělý, atmosféra, teď k tomu to nadšení. Měsíce utekly jako voda a přišel i náš druhý a zároveň můj poslední.

Celý týden nás opět čekal SPIRIT WEEK, což je převlékání se na různé témata. Jelikož jsme v pondělí neměli školu, tak až od úterního rána jsme dostali první téma. Přijďte v pyžamech! Sranda byla, že tohle si nikdo nenechal ujít, a dokonce i učitelé se převlékli do pyžam. Další dva dny tam nebylo nic zajímavého. Až v pátek, jakožto GAME DAY jsme přišli v barvách naší školy. Oranžová, černá a bílá. Ráno nám normálně fungovala škola, a před obědem jsme se sešli celá high school do tělocvičny. Čekalo nás totiž první PEP RALLY! Tohle prostě zbožňuju. Závody mezi třídami. Nejvíce mi udělalo radost, že jsem byla součástí i této hry za naši třídu. Tady bych ještě chtěla něco malinkého dodat. I prvního Homecomingu jsem NETUŠILA, co se bude dít, nanejvýš zmatená a neustále jsem se ptala ostatních. Tady už jsem KONEČNĚ byla v obraze! Jako dívčí třída jsme si rozdělily úkoly a postupovaly na stanoviště. Celé to zabralo zhruba půl hodiny, pak nás čekal oběd a po odpoledním vyučování jsme se v tělocvičně sešli znovu. Na každý Homecoming celá škola volí jednu královnu nebo krále. My máme třídu plnou holek, takže zvítězí jenom královna. Při další PEP RALLY vyzvali 4 kandidáty doprostřed tělocvičny. Jejich úkolem bylo splnit zadání, které jim připravili.

PJ's day - spirit week

Ainsley - moje nejmladší ségra

Každý chtěl podpořit svoji třídu, a tak jsme pořvávali přes celé město. Doslova. Proč prostě u nás nemáme PEP RALLIES a Homecoming ve škole? To je něco, co ani nedokážu popsat, protože to vystihuje střední maximálně. Za další 2 hodiny začínalo korunování královny. Moje nejmladší ségra byla za princeznu ještě s jejím kamarádem a předávali kytku. To bylo roztomilé. No a potom už to pokračovala jako vždycky. Pandemie nám tady lehce povolila a tím pádem jsme mohli mít diváky. Zase plná tělocvična! O to větší napětí a fandění. Hodně si vážím té možnosti, že můžu být cheerleader, a tak zažívám všechno snad z toho nejhlubšího úhlu. Posledních 8 minut byla atmosféra hodně napjatá, vypadalo to nerozhodně u kluků. I my jako roztleskávačky jsme vymýšleli všechno možné povzbuzování. Po celém dni nám v 10 večer pustili v jídelně film, dostali jsme pizzu a caprisone.

Během večera jsem si uvědomila, jak veselá zase jsem a vůbec, KDE TO JSEM! Po celém psychicky náročném měsíci přišel Homecoming, který zakryl všechny zoufalé časy a ukázal mi, že jsem tady správně. 

 

Podařilo se mi získat nějaké fotky ze školy, tak si je tu rovnou uložím:) Taky je většina z nich ješta z fotbalové sezóny, která mi vážně chybí:(

crowning

Takhle je z Homecomingu v září

Kristýna Šnyrychová

Kristýna Šnyrychová, Kopřivnice
studentka v USA, Kansas, ročník 2020-2021

Poslední příspěvky

12. 05. 2021 Senior trip
10. 05. 2021 Naše první dovolená
21. 04. 2021 PROM
24. 03. 2021 Lyžování v Coloradu