Hudba, Divadlo, Velikonoce

V posledních dnech jsem věnovala velkou část svého času hudbě a pracování na zvučení školní hry níže se dočtete, jak to přesně vypadalo.

Vítám vás zpět u svého blogu,

 Posledně jsem zmínila, že musím trávit hodně času na zkouškách pro naši školní hru. Dnes můžu hrdě prohlásit, že ji mám úspěšně za sebou. I když dny před jejím začátkem byly náročné a bylo těžké zkloubit nálož práce do školy a vracení se domů hodně pozdě, byla to úžasná zkušenost. Samotné vystoupení se moc povedlo, naši diváci byli úžasní, smáli se v pravý čas, a dokonce za námi chodili i po představení aby nám pogratulovali. Školní divadlo mi přineslo úžasnou komunitu plnou vřelích motivovaných lidí.

 Předminulou sobotu jsem měla své první vystoupení s jazzovou kapelou. Myslím, že to bylo povedené. Jazz mě moc baví a bylo hezké vidět reakce obecenstva. To ale není jediný hudební zážitek, který jsem za poslední dobu měla, se školní kapelou jsme jeli vystupovat na státní přehlídku nejlepších kapel v Coloradu. Všichni jsme se v pondělí shromáždili před školou a vydali se na dvouhodinovou cestu do města Foth Collins. Naše hraní bylo hodnoceno profesionálními hudebníky, kteří nám dali známku “superior”. Cestou domů jsme se stavili na večeři v Denveru v podniku Dave and Buster's, kde jsme hráli všechny možné arkádové hry a domů jsme vrátili unavení ale šťastní kolem půl desáté večer. 

 Velikonoce v Americe nejsou velký svátek a ve škole jsme nedostali ani den volna, ale slavila jsem je se svými kamarády o neděli, kdy jsme společně barvili vajíčka. Doma na mě čekala nadílka od Velikonočního zajíčka a s ní spousta dobrot.

 Děkuji za přečtení

Madla

Magdalena Frouzová

Magdalena Frouzová, Bor
studentka v USA, výherce stipendia, ročník 2022-2023

Poslední příspěvky

09. 05. 2023 Jaro in the Springs
22. 03. 2023 Hlavně o hudbě