Jarní prázdniny a tech week

Dnseka se dočtete o tom co jsem dělala během jarní pauzy a o tom jak vypadají divadelní zkoušky na mojí škole

Vítám zpět u mého blogu

Minulý týden jsme měli ve škole týdenní volno, s host rodinou jsme měli naplánováno jet do města DuRango, tam zůstat od úterý do neděle. Měla jsem tedy víkend plus pondělí na to se vidět s kamarády a v úterý jsme vyrazili na pěti hodinovou cestu. Týden na lyžích byl moc fajn, ze všech skyresortů, které jsem v Coloradu navštívila, byl tento můj nejoblíbenější. Ve středu místo lyžování šli s mojí starší host sestrou na prohlídku místní university. Vidět jak vypadají US vysoké školy bylo pro mě velmi zajímavé, všimla jsem si, že je tu pro studenty velmi důležité, aby byla na kampusu školy dobrá komunita a možnosti mimoškolních aktivit. Škola na kterou jsme se byli podívat nabízela množství sportovních i jiných klubů. 

Dalších pár dní jsme lyžovali a pak nás čekala další pětihodinová cesta zpět, tentokrát jsme se zastavili v národním parku Great Sand dunes, což je velmi zajímavý přírodní úkaz, zcela nečekaně mezi horami je pár písečných dun po nichž se můžete procházet a vidíte i hodně lidí, kteří po dunách surfují.

 V pondělí byl čas vrátit se do školy a na mě čekal speciálně náročný týden. Za týden je premiéra naší školní hry, pro kterou mám na starost ozvučení. Takže pro všechny kdo je podílejí na přípravě začal takzvaný “tech week” během kterého máme každý den po škole zkoušku od pěti do půl desáté večer. Já mám na starosti pouštění zvukových efektů a hudby ve správný moment během představení. Sedím v místnosti nad pódiem odkud vidím co se děje a můžu komunikovat s učitelkou dramatu pomocí sluchátkového setu, vše mě to moc baví. V pátek jsme šli s naší “tech crew” a se všemi všichni herci na společnou večeři jako odměnu za přežití tohoto náročného týdne.

Děkuji za přečtení 

Madla

Magdalena Frouzová

Magdalena Frouzová, Bor
studentka v USA, výherce stipendia, ročník 2022-2023

Poslední příspěvky

09. 05. 2023 Jaro in the Springs
22. 03. 2023 Hlavně o hudbě