Vánoce se blíží a moje první zápasy

Dobrý den milí čtenáři, dnes se budete moci dočíst o spoustě turnajů, kterých jsem se zúčastnil, ale také o vánočním volnu, konci školy a jak se rodina připravuje na vánoce. Dozvíte se o jejich tradicích a také o mojí večeři s paní Lee.

Vítejte zpět u mého blogu.Tentokrát je můj blog zpožděný, protože se poslední dobou stále něco děje. Od té doby, co jsem se zapsal do wrestlingu, máme každý týden alespoň jeden zápas, což mě moc baví, ale zabere to hodně času. Například minulý týden jsme měli zápas ve čtvrtek rovnou po škole, potom jsem v pátek pomáhal organizovat debatní turnaj, který končil o půl deváté. V sobotu jsme museli být u školy o půl páté ráno, abychom se zvážili a mohli odjet na zápas. Na zápas jsme dorazili zhruba v sedm ráno. Na místě zápasu jsme se znovu zvážili a potom jsme čekali na rozložení turnaje. Jakmile ho oznámili, tak jsem zjistil, že budu muset zápasit ve vyšší váhové kategorii, protože v mojí nebylo dostatek účastníků. Také jsem zjistil, že budu muset zápasit s členy mého týmu. I tak jsem si zápas moc užil a hodně jsem se tehdy naučil, protože jsem měl čtyři zápasy v jeden den, což je skvělá zkušenost. Bylo to velmi náročné, ale moc mě to bavilo. Další víkend vypadal podobně. Měli jsme dvoudenní zápas v pátek a v sobotu. Když jsem se vrátil domů, moje rodina pekla ,,cookies”. V sobotu měli totiž ,,cookie bake”, což je den soustředěný na pečení všech možných druhů sušenek.
Mimo toto pečení se naše rodina připravuje na vánoce i jinak. Byli jsme na horách, kde jsme si v lese našli a uřízli vlastní vánoční stromeček, který už je nazdobený a vystavený v obýváku. V den, kdy jsme zdobili stromeček, jsme také vyzdobili celý dům a pověsily tradiční punčochy nad krb. Dozvěděl jsem se, že se většina Američanů zbavuje svých stromečků na Nový rok, a nebo dříve.
Minulý týden jsem se setkal s paní Lee. Paní Lee je správce fondu, který založil její manžel, a z kterého šli peníze, díky kterým jsem tu. Paní Lee je velmi milá a zajímavá osoba. Při naší společné večeři jsem se dozvěděl, že výměnní studenti, kvůli kterým její manžel vybral Českou republiku, byli z Hradce. Když jsem jí řekl, že též studuji v Hradci, tak jsme měli zajímavý rozhovor o její návštěvě České Republiky a Hradce. Také jsme hovořili o jejích cestách do Ghany, kde pomáhá v sirotčincích. Celkově jsem byl moc rád, že jsem ji mohl potkat a večeři jsem si moc užil.
 
Děkuji vám moc za čtení mého blogu a budu se na vás těšit příště.

Fotka s paní Lee

Večeře s paní Lee

České dárky pro paní Lee.

Pavel Forman

Pavel Forman, Pardubice
student v USA, výherce stipendia, ročník 2022-2023

Poslední příspěvky

07. 05. 2023 Baseball a Chicago