Klidný život v Americe

Milí přátelé, po týdnu jsem tu s dalšími novinkami ze života za oceánem. Sice to není další nečekaná sněhová přeháňka, jako minulý týden, ale pořád to jsou krásné zážitky, o které se s vámi chci podělit.

Ve škole se mi daří a vše jde docela hladce. Důvod, proč jsem větu formulovala takto, je ten, že poslední týden jsem psala první testy a odevzdávala první velké projekty. Nejvíce jsem se zapotila nad ročenkou, protože jsem si myslela, že musím odevzdat draft na dvoustránku, na které pracujeme, ale nakonec to měl být jen jeden papír s pár fotkami. Takže ano, sem tam trošičku zbytečně panikařím.

Také jsem byla na krásném výletě u jezera se skupinkou lidí z našeho kostela. S sebou vzali asi čtyři lodě a všichni jsme se svezli nebo zkusili jízdu na prkně za lodí. Večer končil krásnou grilovačkou.

Jeden z posledních asi nejlepších zážitků, byl kurz malování s barvami. Šla jsem s mojí mamkou a její kamarádkou Tarou. V podstatě jsme dostali plátno, barvy a štětce a kreslili jsme předlohu s komentáři od autorky, která nám vysvětlovala jak správně používat štětce a nástroje, jakou techniku použít atd. No myslím si, že se nám naše díla velmi povedla.

Lucie Prajslerová

Lucie Prajslerová, Hradec Králové
studentka v USA, výherce stipendia, ročník 2020-2021

Poslední příspěvky

24. 05. 2021 Začátek konce ...
11. 05. 2021 Blíží se konec ...
29. 04. 2021 Prom a výlet s NHS
27. 03. 2021 Denní rutina
20. 03. 2021 Zapadli jsme sněhem!