Něco málo o mně - před cestou do USA

Zdravím a vítám vás všechny na mém blogu. Jmenuji se Samuel a je mi 17 let. Jsem výherce stipendijního pobytu v USA na školní rok 2021/2022. Do tohoto blogu vám budu psát a popisovat mé zážitky z USA.

Zdravím a vítám vás všechny na mém blogu. Jmenuji se Samuel a je mi 17 let. Jsem výherce stipendijního pobytu v USA na školní rok 2021/2022. Do tohoto blogu vám budu psát a popisovat mé zážitky z USA.

Ve svém volném čase se věnuji sportům jako například skateboarding nebo golf. V poslední době jsem se začal také věnovat fotografování. Rád poslouchám hudbu, dívám na filmy či seriály a rád cestuji do jiných zemí.

Již od malička mě hrozně moc bavila angličtina. Poprvé sem se s ní setkal ve školce a hned sem si ji oblíbil. Dnes je to už přibližně 11 let co studuji angličtinu a pořád je to můj nejoblíbenější jazyk.

O studium v zahraničí jsem se začal zajímat asi 4 roky zpátky, ale v té době jsem spíše přemýšlel o studiu vysoké školy někdy v budoucnu. Přibližně před 6 měsíci jsem narazil na reklamu organizace CCI a začal jsem si číst blogy studentů, kteří právě studovali střední školu v USA. Tyto blogy mě natolik zaujaly, že jsem si řekl, že bych i já mohl zkusit studovat na střední škole v zahraničí. Jak sem si tak procházel stránky CCI, narazil jsem na možnost zapojit se do výběrového řízení o stipendium na školní rok do USA. Tak jsem to zkusil a naštěstí se mi to po psaní eseje, testu a pohovoru povedlo!

Vzhledem k tomu, že výběrové řízení skončilo celkem nedávno tak ještě nevím, do jakého státu bych měl letět. O tom vás ale budu informovat hned, jak to budu vědět. Zatím nevím, jestli si sbalím spíš plavky nebo snowboard :-) Tak u dalšího blogu na shledanou. 

Samuel Provazník

Samuel Provazník, Boskovice - Brno
student v USA, výherce stipendia, ročník 2021-2022

Jmenuji se Samuel, je mi 17 let a jsem z Boskovic. Rád sportuju a fotím.

Poslední příspěvky

20. 04. 2022 SAT week
17. 03. 2022 Výlet na Floridu
20. 02. 2022 Americký Super bowl
01. 02. 2022 Covid pozitivní v USA