Poslední týdny v USA

Konec je skoro za dveřmi…

 

Školní rok už je téměř u konce s čímž se pojí spousta tradic a rituálů. Nejstarší studenti na škole nám pár dní zpátky zatarasili parkoviště auty a kužely a polepili okýnka obrázky paní ředitelky. Taky pravidelně mizí z kabinek toaletní papír a vidět někoho ze starších ročníku sedět ve třídě je spíše rarita. Mimo to má škola pro “seniory” připravených spoustu aktivit jako společné snídaně, bbq, takzvané assemblies ale i výlet do Disneylandu. No jo to bych místo maturity taky brala.

Aby té radosti nebylo moc, všechny nás bohužel čekají i finální testy. Učitelé spěchají, aby stihli dodělat měsíc látky za týden a studenti mají hlavy už úplně někde jinde. Včetně mě.

Moje hlava se tady toulá s Rae po plážích a leze si po kopcích. Jsem tu sice za studii, ale nic se nemá přehánět, takže myslím, že občas neuškodí se trochu spálit na sluníčku, aby mě na to ta chuť zas přešla.

Jinak se přiznám, že částečně jsem myšlenkami už v Čechách. Asi mě moc ovlivnilo to mistrovství v hokeji, nebo je to snad tím, že za dva týdny letím domů. Každopádně mě už láká představa vidět svojí rodinu a přátele, a taky má vlastní postýlka. A úplně nejvíc se těším na dobrou českou kuchyni!

 

Přede mnou jsou, ale už jen čtyři dny školy, deset dní zábavy a pak jedno velice smutné rozloučení s kapitolou života, kde jsem se naučila tolika věcem, že to ani není možné spočítat. Přes všechny překážky jsem vděčná, že jsem si to podstoupila, rozhodně mi to hodně dalo.

 

Tímhle se s vámi loučím a těším se na vás příště, už asi u mého posledního blogu…

Moje boty se objevily na fashion stránce školní ročenky

Hokejové updaty

Jasmína Krejčí

Jasmína Krejčí, Beroun
studentka v USA, výherce 50% stipendia, ročník 2023-2024

Poslední příspěvky

05. 06. 2024 Poslední týdny v USA
30. 03. 2024 Americká kultura
02. 03. 2024 Troška sebereflexe
15. 02. 2024 Nový domov v USA
24. 12. 2023 Vánoce v USA!