Výlet do Coloráda a Utah

Jsem se všemi příspěvky hrozně pozadu, ale upřímně mi přijde, že jsem se ještě nezastavila. Jsem za to ráda, mám furt co dělat a pak se mi ani tolik nestýská po rodině!

1. října jsme s hostitelskou rodinou vyrazili do Colorada za jejich kamarády.
Po cestě jsme navštívili krásná místa jako Oljato-Monument Valley, Navajo National Monument, Forrest Gump point nebo Great Sand Dunes.

Colorado je nádherný stát a připomíná mi svým podnebím Česko. Jelikož jsme tam byli v době podzimu, tak bylo krásné vidět barevné listy stromů a zažít na chvíli podzim, na který jsem zvyklá. V Arizoně je během října stále kolem 30 stupňů a máme tu kaktusy místo listnatých stromů, takže podzim tu je určitě jiný, ale to teplo mi vyhovovalo.

Jelikož jsme zůstávali u kamarádů v Denveru, tak jsme navštívili Meow Wolf. Je těžké popsat co to vlastně je a asi je lepší vidět fotky, ale je to prakticky vícepatrové místo s různými místnostmi, kde uvidíte věci, které jste ještě nikdy neviděli. Nějaké části jsou interaktivní a celé to provází nějaký příběh. Nevím, jestli to dává smysl. Sama jsem nevěděla co si představit, ale moc jsme si to užili!

4. října jsme přijeli do hor do Esteského parku v Colorádu. Měli jsme pronajatou nádhernou chatu s výřivkou. Chodili jsme hodně na túry a ta místa byla nádherná! Navštívili jsme taky centrum města, kde jsme párkrát večeřeli a když jsme se vrátili zpět do chaty, tak tam často byli nádherní losi.

7. října jsme pokračovali v našem výletu a dojeli jsme do Utah, kde jsme byli na dva dny. Chodili jsme na túry v Arches National Park a to místo bylo neuvěřitelné! Pršelo nám, ale i tak jsme si to moc užili.

 

 

Kristýna Mlejnková

Kristýna Mlejnková, Hořovice
studentka v USA, ročník 2021-2022

Jmenuji se Kristýna Mlejnková, je mi sedmnáct let a jako někteří další studenti se letos chystám odletět do USA.
Chtěla bych vám sem napsat něco málo o sobě, abyste měli představu jaká jsem. Od malička mě hrozně baví sporty. Dělám atletiku, kde je moje hlavní disciplína běh na osm set metrů. Na jiné sporty už nemám čas, ale mám ráda trávit čas s kamarády, cestovat po světě s rodinou a poznávat odlišné kultury.
Jsem extrovert, přátelská a cílevědomá. Baví mě vycházet ze své komfortní zóny a učit se nové věci. Zajímám se o zdravý životní styl, kde si užívám pečení a vaření.
Doufám, že vás budou mé příspěvky do blogu bavit a trochu vám přiblížím, jaké to vlastně je žít rok v Americe.
Pokud by vás zajímalo více můžete se podívat na mé dva Instagramy myblondestyle_ a kristyna_mlejnkova

Poslední příspěvky

25. 12. 2021 Homecoming dance
07. 11. 2021 Universal studios
31. 10. 2021 San Diego
13. 09. 2021 První měsíc v USA

Instagram

Sledujte mě i na Instagramu