Spring break

Dneska si popovídáme o ukončení dalšího čtvrtletí a jak probíhají jarní prázdniny.

Akorát nám na škole v USA skončilo třetí čtvrtletí, což znamená jediné a to SPRING BREAK. Nemůžu uvěřit, jak hrozně rychle to utíká, už je to sedm měsíců, co jsem tu, co jsem poprvé v Americe. Každopádně dnes tu probereme opět finals...jaké předměty mě čekají v posledním čtvrtletí, jarní prázdniny.

ŠKOLA

Ve škole jsme tedy, jak jsem zmínila, ukončily další tři měsíce a to znamená jediné - finals a nové předměty. Nyní jsem měla US Literature , US Government a Asian Humanities. Zkoušky ze všech předmětů skončily v pořádku. Z angličtiny jsme museli ve skupinách natočit 15ti minutové video o tom, co to znamená Americký sen. V governmentu jsme měli test, kterého jsem se nejvíce bála! Z posledního předmětu jsme měli namalovat něco, co vystihuje Čínu a poté jsme koukali na video a odpovídali na otázky. Nakonec jsem to zvládla vše a zakončila tak se samými A. Takže se určitě není čeho bát, řekla bych, že někdy to máme v Česku těžší. Poslední školní období se mi tedy opět budou měnit předměty. Tedy až na mou první hodiny, americkou literaturu. Druhou hodinu budu mít Personal finance a třetí hodinu mám Play and Script Writing. Už se docela těším, jelikož mi přijde, že je to zase něco jiného, než předměty u nás.

SPRING BREAK

Finals znamená jediné, prázdninyyyy!!!Tentokrát máme jarní prázdniny. Já s mojí hostující rodinou jsme zůstali doma, přijela nás totiž navštívit sestřenice mých host sourozenců z collage. Takže prázdniny si zatím užíváme doma a trávíme čas spolu. Dnes mě vzali na golf, což jsem nikdy nezkusila. Trošku jsem s tím zapásila, a řeknu vám, je to těžší než to vypadá. Ale tak všechno se má zkusit a nakonec jsem si to opravdu užila. Sice jsem několikrát prošvihla,a když jsem se trefila míček moc daleko neodletěl.

Každopádně doufám, že se v Česku máte krásně a lítá vám to, jak má... za chvíli už je léto, utíká to hrozně.
Zase příště Anička….

Anna Vondroušová

Anna Vondroušová, Praha
studentka v USA, výherce stipendia, ročník 2023-2024

Poslední příspěvky

13. 03. 2024 Spring break
06. 02. 2024 Čas v Americe letí