Další Prom a setkání s paní Lee

Zdravím všechny mé čtenáře, nemůžu uvěřit, že už se to všechno blíží ke konci. Dnes se pobavíme o dalším Prom a jaké to bylo se opět vidět s paní Lee.

Zdravím všechny mé čtenáře, nemůžu uvěřit, že už se to všechno blíží ke konci. Dnes se pobavíme o dalším Prom a jaké to bylo se opět vidět s paní Lee.

PROM

tentokrát se tu pobavíme o Prom mé školy v USA. Náš Prom se konal na zdejší univerzitě Coloradu State University. Probíhalo to podobně jako minulý Prom, který jsem navštívila. Nejprve jsme se šli skupinově vyfotit. Počasí nám moc nepřálo, celý den pršelo, takže jsme se museli fotit v hotelu. Díky tomu jsme se ale viděli s většinou školy. Potom jsme se přesunuli na večeři. Následoval už samotný ples, který jak jsem řekla, byl na zdejší univerzitě. Tam byl taneční parket. Místnost, kde jste mohli hrát hry nebo si jít sednout, odpočinout a občerstvit se. Celý takový ples trvá okolo 3 hod. A po plese se koná after prom. Náš byl na naší škole, kde bylo plno cen, které jste mohli vyhrát. Užívali jsme si to na maximum.

S mojí hostující ségrou jsme se viděli s paní Lee. Den jsme společně začaly obědem. S plnými břichy jsme šly nakupovat. Bavily jsme se o různých zážitcích, které paní Lee měla s vyměnnými studenty.
Byla to velká legrace. Jsem vděčná, že jsem paní Lee mohla poznat. Věřím, že spolu i po mém pobytu zde najdeme možnost se potkat. Ať už to bude u nás v Čechách či při mé návštěvě Ameriky nebo se vydáme na společné dobrodružství do Afriky...

Život je plný možností a já se těším, co vše je přede mnou!

Anna Vondroušová

Anna Vondroušová, Praha
studentka v USA, výherce stipendia, ročník 2023-2024

Poslední příspěvky

13. 03. 2024 Spring break
06. 02. 2024 Čas v Americe letí