Halloween a vše ostatní

Dneska Vám povím, co se děje u nás na škole, co jsem dělala o Halloweenu a celkově jak se poslední dobou mám.

 Ahoj, vítám Vás všechny zpět na svém blogu.

Naposledy jsem Vám říkala o mém výletě do Las Vegas. Od té doby jsem se ještě více zabydlela u mé hostitelské rodiny a v mé škole. 

Než jsem odletěla, hodně lidí mi říkalo, že první dva měsíce budou nejtěžší, bude se mi nejvíce stýskat, ale pak si všechno sedne a budu se mít dobře. A opravdu na sobě pozoruji, že jsem poslední dobou klidnější, i když jsem žádné větší krize, co se stesku týče, neměla. Stejně mi ale trvalo, než jsem si vytvořila vztah s mojí hostitelskou rodinou a našla si dobré kamarády ve škole. 

 Vím, že Vás všechny určitě zajímá, co jsem dělala o Halloweenu. Víkend předním  jsem byla na návštěvě u kamarádky, kde pořádali bytový koncert. To znamená, že si zaplatili kapelu a pozvali všechny známé. Bylo to moc milé. Po skončení jsme si pustili pár halloweenských filmů. V pondělí jsme měli normálně školu, někteří studenti přišli v kostýmech, ale jiní byli oblečení normálně. Večer jsem šla s host sestrami trick or treating, chodili jsme po našem bloku a koledovali. Byla to zábava.

 Ve škole nám teď začala dobročinná sbírka, která zajistí jídlo lidem, kteří si ho nemohou dovolit. Sbírka probíhá formou soutěže mezi ročníky. Každý ročník má svoji kasičku, do které hází penyes, které se počítají jako body. Zároveň můžeme vhazovat bankovky do kasiček ostatních, a tím jim body odečíst. Myslím, že toto je skvělý způsob, jak studenty motivovat k darování peněz. 

 S technical theater jsme konečně dokončili všechny kulisy a mohli jsme odehrát představení Twelfth Night. Já jsem bohužel nemohla přijít, protože jsem byla s host rodinou ve městě Aspin, kde měla moje host sestra hokejový zápas.Děkuji za přečtení, 

Madla.

Hotový set

Tatianin hokejový zápas

Magdalena Frouzová

Magdalena Frouzová, Bor
studentka v USA, výherce stipendia, ročník 2022-2023

Poslední příspěvky

09. 05. 2023 Jaro in the Springs
22. 03. 2023 Hlavně o hudbě