Jazz band a Horolezení

Dneska vám povím o nových aktivitách, které se staly součástí mého života v Coloradu.

Vítejte zpět u mého blogu,

 Posledně jsem vám vyprávěla o zimních prázdniná a dneska a se dozvíte jak jde můj život po návratu do školy. 

 Nově jsem se přidala do školního jazz bandu, kde hraji na trubku. Znamená to, že teď musím vstávat brzy ráno, protože je to moje nultá hodina. Musela jsem se taky domluvit e sousedkou, která má také ráno hodinu, aby mě vozila, protože mým host sestrám začíná škola až později.  Jsem moc ráda, že mi to nakonec vyšlo, protože hrát jazz byl vždycky můj sen. Zatím se učím jak hrát správně rytmy, ale učitelka mi říkala, že až to pochopím, půjde to už samo.

 Do mé rutiny se také přidalo horolezení, které mívám každé pondělí. Naše škola má lezací klub, který vede učitel Computer Science, Mr Julian. Scházíme se mimo areál školy ve Sportovním Centru City Rock. Minulý týden jsem se zúčastnila poprvé. S kamarádkami jsme se nejprve setkali v kavárně, která je spojená s knihkupectvím a odtamtud jsme vyrazili lézt. Celou zkušenost hodnotím velmi kladně, všichni členové klubu jsou povzbuzující a pomáhají si navzájem, hlavním účelem je překonávat sám sebe a lézt pro radost, nikdo se vám nesměje nebo vás netlačí k něčemu co se vám nechce. 

 Dále jsme ve škole měli další Assembly, kdy se všichni studenti sejdou v tělocvičně aby podpořili sportovní týmy naší školy. Bylo to jako vždy velmi hlasité, ale zábava to byla tak. Součástí byli i soutěže mezi studenty všech ročníků ve kterých jsme mohli vyhrát body do celoroční školní soutěže. 

 Děkuji moc za přečtení

Madla

City Rock

V kavárně/knihkupectví s kamarádkami

Down Town Colorado Springs

Magdalena Frouzová

Magdalena Frouzová, Bor
studentka v USA, výherce stipendia, ročník 2022-2023

Poslední příspěvky

09. 05. 2023 Jaro in the Springs
22. 03. 2023 Hlavně o hudbě