Odpočet začíná

Ahoj, zdravím vás všechny znovu opět u dalšího blogu.

Abych byl upřímný, týdny ubíhají jako nikdy a já si ani neuvědomují, jak se všechno rychle blíží. A s tím spojený fakt, že vlastně ještě vůbec nevím, kam pojedu. Stále nevím, kdo bude má rodina pro následující rok a netrpělivě vyčkávám na email od paní Rule. Jediné, co mě stále udržuje klidným, je předodletová příprava, která se koná již tuto neděli a já doufám, že se dozvím nové informace, které mi moji cestu ještě více objasní a začne mít nějakou podobu.

Své poslední chvíle v Česku se opravdu snažím využít na maximum se svými kamarády a rodinou. Díky přicházejícímu letnímu počasí se výlety na kolech a grilovačky stávají běžnou záležitostí. Navštívili jsme také například hokejové utkání Dánska a Švýcarska na MS. I když se nejednalo o zápas našich, atmosféra byla neskutečná a to jsem vlastně ještě nevěděl, že Švýcarsko nám bude čelit ve finále a jaký bude vítěz celého MS :) 

S přicházejícími prázdninami přichází i další plány na výlety, ale i uvědomění ostatních, že za chvilku opravdu odjíždím a termín se blíží rychleji a rychleji. 

Přestože v tomto blogu nebyly žádné nové informace k mé cestě, doufám že vám příště už budu moct hrdě říct, kde to všechno bude začínat.

Adam Valečka

Adam Valečka, Praha
student v USA, výherce stipendia, ročník 2024-2025

Poslední příspěvky

29. 05. 2024 Odpočet začíná