Poslední měsíce doma

Ahoj, zdravím vás všechny u mého nového příspěvku. Dnes bych rád s vámi sdílel mé zážitky a pocity z mého aktuálního života.

Stále dostávám od každého otázku, kam a kdy vlastně do té Ameriky pojedu? Já vždy jen s úsměvem odpovím, že ještě nevím :). Bohužel tedy stále nemám žádné nové informace o umístění či o hostitelské rodině, ale nezbývá mi nic jiného než čekat. Čekání si krátím, jak se dá. Snažím se v posledních dnech využít každé situace a trávit čas s rodinou a blízkými. Vyrážíme na různé výlety a opravdu se snažím užívat si každý moment. Už upřímně ani nevím, kdy jsem měl jediný volný den, ale to je dobře a tak to má být!

 

S rodinou jsme si společně vyrazili do Pražské ZOO. Jezdím za babičkou a dědou, kteří žijí 150 km daleko. S kamarádem, který má čerstvý řidičák, jsme si také jednu slunečnou sobotu vyrazili do přírody na vyhlídku Máj. Já si řidičák udělám, až se vrátím z Ameriky. 

V plánu máme také jít s rodinou v druhé polovině května na hokejový zápas na MS v hokeji. Sice se nám nepodařilo sehnat lístky na zápas našich, ale atmosféra bude určitě skvělá a my si zápas Dánsko - Švýcarsko užijeme. Ještě mě pár dalších výletů čeká a já doufám, že se stihnu se všemi pořádně rozloučit. 

 

Do konce školního roku zbývají 2 měsíce, ale já už teď vím, že utečou jako voda a já už budu balit kufry na moji cestu. 

Adam Valečka

Adam Valečka, Praha
student v USA, výherce stipendia, ročník 2024-2025

Poslední příspěvky

29. 05. 2024 Odpočet začíná