Homecoming a debatní klub

Dobrý den, vítám vás u svého dalšího blogu. Dnes budete mít možnost se dozvědět o mé návštěvě školní akce “Homecoming", a také o debatním kroužku, do kterého jsem se zapojil. Je to tu naprosto skvělé a doufám, že vám své zážitky budu skrze blog moci předat.

Zdravím vás u dalšího blogu. Dnes se dočtete o mých zážitcích z homecoming a debatního kroužku.
Homecoming je podobný českému plesu, ale jsou s tím spojené i sportovní zápasy školních týmů. Na homecoming mě pozvala skupina kamarádů, s kterými jsem prožil americkou tradici, kde se skupina vyfotí v parku a potom jde společně na večeři. Na večeři jsme byli v restauraci s názvem Old Chicago’s. Po večeři nás rodiče jednoho člena skupinky odvezli na homecoming. Přijeli jsme trošku pozdě, ale místnost byla i přes to poloprázdná. Spolužáci mi homecoming popsali jako český ples, ale ve skutečnosti se podobal spíš diskotéce, jenom byli všichni lépe oblečení. Byl to poněkud zvláštní zážitek, protože se uprostřed utvořila skupina, kde všichni skákali, byli spocení, šlapali lidem na nohy a u jedné písničky si všichni rozepnuli košile. Tato velká skupina kolem desáté hodiny odešla, po čemž místnost působila ještě prázdněji. Homecoming skončil v jedenáct a celkově bych ho zhodnotil kladně.

Od posledního blogu nám začaly tréninky debatního kroužku. Debatním kroužkem jsem naprosto nadšený. Ve škole jsme se bavili o různých kategoriích a soutěžích, které tato disciplína má a bylo jich tolik, že mě to trochu zahltilo. Dobrá zpráva ale je, že patnáctého anebo dvacátého druhého budu mít první živou debatu na téma ,,universal healthcare”. Teším se na debatu a budu se těšit i na vás příště.

Děkuji vám za čtení mého blogu, Pavel.

Dobrovolničení s výměnými studenty před homecoming.

Dobrovolničení s výměnými studenty před homecoming.

Výlet do hor s rodinou den po homecoming.

Pavel Forman

Pavel Forman, Pardubice
student v USA, výherce stipendia, ročník 2022-2023

Poslední příspěvky

07. 05. 2023 Baseball a Chicago