A je to tady...

Poslední blogpost z Česka. Poslední přípravy a čas s blízkými.

Vítam všechny zpět na mém blogu.
Dnes se začínám pomalu loučit s Českem. Červenec se blíží ke konci a to znamená, že můj odlet za studiem do USA je za rohem.
První prázdninový měsíc jsem strávila loučením se svými nejlbližšími, jak rodinou, tak přáteli. Na druhou stranu jsem musela začít vše balit a přemýšlet, co vše je ještě potřeba zařídit. 
Sedli jsme si s rodinou a začali řešit co budu potřebovat, abych na nic nezapomněla. Oblečení jsme se shodli, že si nebudu brát moc, jen ty základní věci a zbytek si v průběhu roku podle potřeby dokoupím. Letím přeci do Ameriky a ne někam mimo civilizaci.
Jelikož budu v Coloradu, kde se střídají všechna roční období, tak bych stejně všechno oblečení do kufru nenacpala ani kdybych chtěla. 
Oblečení vyřešeno, co dál? Dokumenty, vše okopírovat, abych měla. Mám, super! Lékarnička. Probráno, dobrý. Na co ještě nesmím zapomenout? Ummm...Hygiena? Vezmu, jen to co budu potřebovat prvních pár dnů, a pak tam vše koupím. 
Jak jsem vše  dávala dohromady, začlo mi to 
vše docházet. Je to tady...už jen pár dní a letím. Posledních pár dní tady. Stres začíná stoupat, značně výraznější je však nadšení z nové etapy mého života a všech zážitků, co mě čeká...
Přístě už z Ameriky,
Anička:)
Anna Vondroušová

Anna Vondroušová, Praha
studentka v USA, výherce stipendia, ročník 2023-2024

Poslední příspěvky

13. 03. 2024 Spring break
06. 02. 2024 Čas v Americe letí