Zpátky do školy a na tréninky

Po zimních prázdninách jsme se všichni vrátili do školy, s jejímž začátkem opět začaly i wrestlingové tréninky. O těchto prvních týdnech zpět ve škole se budete moci dočíst v dnešním blogu. Dozvíte se, co se změnilo od minulého semestru, co zůstalo stejné a co se obecně odehrávalo.

Vítejte zpět u poprázdninového blogu. Po konci prázdnin jsme se vrátili do školy. Moje škola začala o den dříve než všechny ostatní, což nejspíš bylo způsobeno tím, že moje škola nemá hodiny v pátky. První týden zpět ve škole byl velmi podobný jako předchozí týdny, jediný rozdíl byl, že jsme měli méně práce než v předchozích týdnech. Když jsem se bavil s jedním z mých kamarádů ve škole, tak jsem zjistil, že si v druhém semestru můžeme změnit předmět. Po potvrzení, že toto pravidlo platí i pro mě, jsem šel do kanceláře, kde jsem se poradil se školním pracovníkem o mé změně. Předmět, který jsem si chtěl vyměnit se jmenuje ,,digital media”. Tento předmět mě zaujal mnohem méně, než předmět, který jsem měl v prvním semestru, což byl ,,web design”. Po zvážení možných alternativ pro tuto hodinu, jsem se rozhodl pro ,,weights and fitness”. Tuto hodinu jsem měl hned ráno další den a z mých dosavadních zkušeností s náplní tohoto nového předmětu jsem velmi spokojen se změnou, kterou jsem se rozhodl provést.
 
S novým semestrem opět začaly i wrestlingové tréninky. Pár jsme jich měli přes prázdniny, ale protože hodně lidí chybělo, tak je náš trenér později zrušil. Tréninky po prázdninách vypadaly stejně jako před nimi. Se začátkem tréninků nám též začaly zápasy. V sobotu prvního týdne nového roku jsme měli turnaj ve škole hned vedle domu paní Lee, o které jsem se zmiňoval ve svém minulém blogu, a tak jsem se rozhodl jí pozvat. Byl jsem rád, že se paní Lee na turnaj opravdu přišlapodívat, a dokonce viděla jeden z mých zápasů. Také jsme měli příležitost spolu hovořit.
Při zápase o týden později jsem konečně dosáhl svého prvního vítězství, a také jsem měl možnost potkat dvojnásobného státního šampiona v těžké váze, který byl velmi milý a nechal se se mnou vyfotit.
 
Děkuji vám za čtení mého blogu, a budu se na vás těšit příště.

Dvojnásobný státní šampion v těžké váze

Fotka místnosti pro ,,weights and fitness.”

Pavel Forman

Pavel Forman, Pardubice
student v USA, výherce stipendia, ročník 2022-2023

Poslední příspěvky

07. 05. 2023 Baseball a Chicago