Rocky Mountains, Setkání s Kordinátorkou a akrobacie

Dneska se dočtete o mývh posledních dvou týdnech a jejich nabitém programu.

Ahoj vítejte zpět,

 V posledních dvou týdnech jsem byla hodně zaneprázdněná školou a nabytým programy. 

Minulý víkend jsme s rodinou vyrazili k jezeru Granby do Rocky Mountain National Park. Kempovali jsme v karavanu, který táhneme zaháklý za autem. V Americe je toto velmi oblíbené mají tady tedy speciálně vybavené campsites kde si zarezervujete místo, kde poté svůj karavan zaparkujete a kolem máte ohniště a stůl. Výlet to byl opravdu nádherný. na jezeře jsme si vypůjčili loď a koupali se. V horách jsme se projížděli, chodili a vychutnávali si výhledy. 

 V týdnu jsme byli na vystoupení slavného Kanadského cirkusu Cirque de Soleil, celé představení bylo laděno do broučího téma. Herci předváděli dechberoucí akrobatické výkony, kostýmy i hudba byli dokonalé, prostě skvělá šou. 

 A minulou sobotu jsem měla setkání s mojí koordinátorkou, potkala jsem tedy i další výměnné studenty z Německa a Mexika, povídali jsme si o tom jak se nám zatím daří, bylo vidět že nás podobné věci na Americe zaskočili a podobné věci nás baví, moc jsem si to užila.

 Ve škole se mi zatím daří postupně se přidávám do klubů, jako například speech and debate. A ve všech předmětech si prozatím udržuji známku A.

 

Děkuji moc za přečtení.

Madla

Magdalena Frouzová

Magdalena Frouzová, Bor
studentka v USA, výherce stipendia, ročník 2022-2023

Poslední příspěvky

09. 05. 2023 Jaro in the Springs
22. 03. 2023 Hlavně o hudbě