Výlet do Texasu 1.část

Vítám vás zpět o nového blogu a první části příběhu o výletu do Texasu. Povyprávím vám o výletu do zoo, konvenčním centru, soutěži a vodním parku.

Vše začalo minulý čtvrtek. Všichni jsme vstali v pět ráno a cesta na letiště začala v šest. Samozřejmě jsme jízdu autem i let prospali. Do Fort Worth v Texasu jsme se dostali kolem jedenácti. Po nalodění se do hotelu jsme se vydali hledat pozdní oběd/brzkou večeři. Poté jsme se vrátili zpět na hotel, kde jsme se snažili naplánovat následující tři dny.

V pátek se vše začalo rozjíždět. Moje ségra Lucka měla ten večer první trénink před velkou soutěží v sobotu a neděli, ale i tak jsme toho chtěli hodně stihnout. Tak jsme se vydali do místní zoo. V Texasu je situace s Covidem lepší než v Coloradu, takže se mohlo scházet mnohem více lidí, roušky se samozřejmě nosit musely. I tak se procházka v zoo vyplatila. Nejenom že jsme nakrmili žirafy, ale také jsme si pohladili rejnoky. Bylo to úžasné.

V sobotu nám začal tvrdý rozvrh. Vstávali jsme brzy abychom jsme dovezli Lucku na první kolo soutěže. Celý den jsme strávili v konvenčním centru v Texasu. Hlava mi bzučela od neustávající hlasité muziky a křičících podporujících rodičů. Překvapilo mě, že i přes covid jsme se mohli všichni sejít a na všechny se podívat. Velký hřeb večera byla skupina, která si říká Top Gun. Jsou velmi známí na Instagramu a Tiktoku, takže Lucka celý den šílela, protože se s nima vyfotila. Já to osobně chápu, protože sama jsem si v Texasu zašílela, ale to si necháme na příště.

Nezapomeňte se připojit tuto neděli 7.3. v 19:00 na mém YouTube kanálu na livestream o výměnných studentech! Brzy přijde pozvánka!

Odlet z Colorada! (se sněhem)

Přílet do Texasu! (beze sněhu)

Snídaně v hotelu!

Zoo ve Fort Worth!

Tyhle kamarády jsme nakrmili!

Návštěva vodních zahrad!

Centrum Fort Worth

Lucie Prajslerová

Lucie Prajslerová, Hradec Králové
studentka v USA, výherce stipendia, ročník 2020-2021

Poslední příspěvky

24. 05. 2021 Začátek konce ...
11. 05. 2021 Blíží se konec ...
29. 04. 2021 Prom a výlet s NHS
27. 03. 2021 Denní rutina
20. 03. 2021 Zapadli jsme sněhem!