Zapadli jsme sněhem!

Vítejte zpět u dalšího blogu. Dnes vám toho tolik nepovím, jelikož se tu zase nic neděje kromě denní rutiny (škola, domů, spát, …) ale i tak se s vámi podělím o zážitky ze sněžných dnů.

O víkendu jsme měli zapadnout sněhem, jen do neděle, ale i tak jsme se ve škole všichni modlili za sněžný den v pondělí (sněžný den = zapadnete sněhem, takže se zavřou silnice, takže se zruší škola). Nejenom, že se nám splnil sníh na pondělí ale, ani v úterý jsme nešli do školy. Samozřejmě jsme si čtyřdenní víkend pěkně užili. Venku bylo bílo a sněhu více než lednu. Také k nám přijela na návštěvu moje hostitelská sestra Kate, takže nás čekal večer plný stolních her. Navíc jsme si mohli i pochutnat na jídlech od Tylera, který potřeboval uvařit několik jídel kvůli kulinářské škole.

I přes plno sněhu jsme se museli do školy vrátit. Díky všem studentům, kteří se snaží nosit roušky a desinfikovat každý koutek školy, jsme se mohli vrátit k „normálu“ a nyní chodíme do školy pět dní v týdnu. Už nám ani neměří teplotu, když vejdeme do budovy. Nejenom to, pokud se vše podaří, na konci dubna nás čeká maturitní ples. Doufáme, že se vše podaří.  

Nezapomeňte se připojit tuto neděli 21.3. v 19:00 na mém YouTube kanálu na livestream o výměnných studentech! Brzy přijde pozvánka!

Malý sněhulák, kterého jsme postavili po návratu do školy!

Lucie Prajslerová

Lucie Prajslerová, Hradec Králové
studentka v USA, výherce stipendia, ročník 2020-2021

Poslední příspěvky

24. 05. 2021 Začátek konce ...
11. 05. 2021 Blíží se konec ...
29. 04. 2021 Prom a výlet s NHS
27. 03. 2021 Denní rutina
20. 03. 2021 Zapadli jsme sněhem!