Homecoming a školní koncert

Dneska vám více přiblížím volnčasové aktivyty, které v rámci školy dělám.

Vítám vás všechny zpět, minule jsem vás navnadila na takzvané homecoming, které mám momentálně už dávno za sebou. Homecoming se odehrávalo v prostorách školní jídelny, která bylo plná lidí, všech oblečených do krásných šatů, kteří tancovali na hudbu, kterou hrál DJ. Když všichni skákali do rytmu, začala se třást podlaha, byl to zajímavý zážitek. Za mě na tom celém byla nejlepší večeře na kterou jsem šla s kamarádkami večer před samotným plesem.
Od té doby jsem se začala více angažovat v speech and debate týmu, který by se měl spíše jmenovat speech or debate. Můžete se věnovat několika disciplínám buď v rámci veřejného mluvení a nebo v debatování. Já osobně momentálně pracuji na mojí promluvě o efektu komunismu na bývalé komunistické země, protože se mi to zdálo jako zajímavé téma pro zpracování a představení američanům.
Tohle pondělí jsem také měla koncert se školní kapelou “Wind Ensemble”(já hraji na trumpetu), hráli jsme tři skladby a myslím, že se nám moc povedly. Protože moje americká škola má nadprůměrný hudební program, není Wind Ensemble jediné hudební těleso, kterého můžete být součástí. Pro začátečníky je Concert Band, pro středně pokročilé je moje kapela a pro ty nejlepší je Symphonic Band, která několikrát vyhrála státní soutěže a půjde hrát do Carnegie Hall v New Yorku a třešničkou na dortu je jazz band.

A v mojí hodině technického divadla jsme začali pracovat na kulisách pro školní verzi Shakespearovy Hry “Twelfth Night”
¨Děkuji za přečtení
Madla

V technickém divadle máme možnost pracovat na takzvaném tension grid, kde se připravuje osvětlení a zvučení.

Magdalena Frouzová

Magdalena Frouzová, Bor
studentka v USA, výherce stipendia, ročník 2022-2023

Poslední příspěvky

09. 05. 2023 Jaro in the Springs
22. 03. 2023 Hlavně o hudbě